Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School | Zakopane

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Święta za pasem a Ty nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Jeśli umie ona dobrze jeździć na nartach to z pewnością wielką radość sprawi jej voucher na szkolenie skitourowe. Weekend spędzony na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów będzie doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków i idealnym sposobem na odrobinę aktywności po wielu godzinach spędzonych przy biurku.
Cena  od 549,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 549,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu

Twój partner marzy o wyjeździe na narty, a Ty zupełnie nie masz na to ochoty, po całym tygodniu gonitwy marzy Ci się weekend na kanapie z książką i dobrą herbatą pod ręką? Zrealizujcie swoje plany – podaruj ukochanemu voucher na szkolenie skitourowe , gdzie będzie mógł szkolić technikę jazdy, a Ty już teraz zaopatrz się w książki na które masz chrapkę.

Voucher na szkolenie skiturowe pozwoli Obdarowanej osobie poznać najważniejsze zasady obsługi i działania sprzętu skiturowego oraz odbyć ćwiczenia lawinowe i zjazdowe. Pod okiem czujnego instruktora uczestnik szkolenia nabierze poprawnej pozycji zjazdowej i dowie się jak wystrzegać się błędów.

Harmonogram na sobotę
10:00-ok 15:30 10:00 -zbiórka w wypożyczalni w Kuźnicach, dopasowanie sprzętu
10:30 -szkolenie teoretyczne z obsługi i działania sprzętu oraz podstaw podchodzenia na fokach.
10:50 – 12:50 – podejście na Halę Kondratową (3,3 km bardzo łatwej trasy) lub trasę alternatywną (decyduje przewodnik w oparciu o aktualne warunki)
12:50 – 13:50 – ćwiczenia lawinowe na Hali Kondratowej
13:50 – 15:30 – szkolenie z poprawnego przygotowania skiturów do zjazdu i nauka techniki zjazdowej, zjazd do wypożyczalni w Kuźnicach i zakończenie.

Harmonogram na niedzielę
09:00 – zbiórka w wypożyczalni w Kuźnicach
09:20 – 14:40 – wycieczka podczas, której instruktorzy będą indywidualnie korygować błędy w technice oraz rozszerzać temat lawinoznawstwa i bezpieczeństwa w górach. Trasa wycieczki jest ustalona w oparciu o aktualne warunki pogodowe i śniegowe, wysyłana jest do uczestników 2 dni przed rozpoczęciem kursu, a potwierdzona zostanie po sobotnich szkoleniach. Planowane trasy są przeznaczone dla początkujących skiturowców – stosunkowo krótkie podejście o długości 3,5-5 kilometrów, 400-500 metrów przewyższenia i łatwy zjazd. Uwaga: Proszę również wziąć pod uwagę, że szkolenia mogą się przedłużyć o godzinę. Uwaga: Aby wziąć udział w szkoleniach należy mieć dobre umiejętności zjazdowe!!

Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School to świetny pomysł na prezent dla zapalonego narciarza, który nie wyobraża sobie zimy bez szusowania. Dzięki niemu zyska nowe znajomości i pozna najważniejsze zasady skituru.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- komplet sprzętu skiturowego,
- opieka licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego z wieloletnim doświadczeniem skiturowym. Jeden instruktor przypada na nie więcej niż 6’ciu kursantów ,
- bilet na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego ,
- transfery busem (jeżeli będą potrzebne) ,
- tylko na sobotnie szkolenia – zestaw lawinowego ABC ,
- prezent od skitour school ;) ,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Szkolenia odbywają się w sezonie zimowym (zwykle od połowy grudnia do połowy kwietnia). Aby wziąć udział w szkoleniach należy dobrze opanować narciarstwo zjazdowe!! Uczestnik szkolenia w zależności od temperatury powinien mieć mieć ze sobą ciepłą kurtkę najlepiej puchówka/primaloft, oraz wodoodporną i wiatroodporną kurtkę typu Gore-Tex. Cienkie rękawiczki na podejście, grubsze na zjazd. Ocieplina (tzw buff) na szyję, czapka lub opaska w zależności od temperatur. Okulary przeciwsłoneczne, na zjazd gogle. Kask i pojemny wygodny plecak (ok 20/30L) obowiązkowe.

Rekomendowane dla

DLA TATY: Szukasz prezentu dla taty? Weekend poza domem dobrze mu zrobi – podaruj mu zatem voucher na szkolenie skiturowe, o którym od dłuższego czasu marzył.

DLA NIEGO: Twój Partner po dłuższym okresie wytężonej pracy marzy o aktywnym wypoczynku? Podaruj mu voucher na weekendowe szkolenie skitourowe – niech szlifuje technikę zjazdową i cieszy się z obcowania z przyrodą.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Dzień Kobiet nie musi bać się o swoją popularność. 8 marca z każdego zakamarka wychodzą rymowane życzenia, flora w bukietach...
  • pogotowie prezentowe Dzień Ojca, czyli 23 czerwca coraz bliżej! Nie wypada przejść obok święta dla najważniejszego mężczyzny w życiu każdej małej dziewczynki...
  • pogotowie prezentowe Dzień Ojca zbliża się coraz większymi krokami i wypadałoby już chyba zainteresować się jakimś ciekawym prezentem dla Taty, ale niekoniecznie...
  • pogotowie prezentowe Nie macie czasem dziwnego wrażenia, że o wiele mniej kłopotów jest z prezentami dla kobiet? Jeśli chodzi o upominki dla...
  • pogotowie prezentowe Wszyscy zgodzimy się z tym, że pojawienie się na urodzinach miłośnika sportu z kilogramem słodyczy nie będzie zbyt dobrym pomysłem...