× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School | Zakopane
Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School | Zakopane

Święta za pasem a Ty nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Jeśli umie ona dobrze jeździć na nartach to z pewnością wielką radość sprawi jej voucher na szkolenie skitourowe. Weekend spędzony na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów będzie doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków i idealnym sposobem na odrobinę aktywności po wielu godzinach spędzonych przy biurku.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School | Zakopane

Twój partner marzy o wyjeździe na narty, a Ty zupełnie nie masz na to ochoty, po całym tygodniu gonitwy marzy Ci się weekend na kanapie z książką i dobrą herbatą pod ręką? Zrealizujcie swoje plany – podaruj ukochanemu voucher na szkolenie skitourowe , gdzie będzie mógł szkolić technikę jazdy, a Ty już teraz zaopatrz się w książki na które masz chrapkę. Voucher na szkolenie skiturowe pozwoli Obdarowanej osobie poznać najważniejsze zasady obsługi i działania sprzętu skiturowego oraz odbyć ćwiczenia lawinowe i zjazdowe. Pod okiem czujnego instruktora uczestnik szkolenia nabierze poprawnej pozycji zjazdowej i dowie się jak wystrzegać się błędów. Harmonogram na sobotę 10:00-ok 15:30 10:00 -zbiórka w wypożyczalni w Kuźnicach, dopasowanie sprzętu 10:30 -szkolenie teoretyczne z obsługi i działania sprzętu oraz podstaw podchodzenia na fokach. 10:50 – 12:50 – podejście na Halę Kondratową (3,3 km bardzo łatwej trasy) lub trasę alternatywną (decyduje przewodnik w oparciu o aktualne warunki) 12:50 – 13:50 – ćwiczenia lawinowe na Hali Kondratowej 13:50 – 15:30 – szkolenie z poprawnego przygotowania skiturów do zjazdu i nauka techniki zjazdowej, zjazd do wypożyczalni w Kuźnicach i zakończenie. Harmonogram na niedzielę 09:00 – zbiórka w wypożyczalni w Kuźnicach 09:20 – 14:40 – wycieczka podczas, której instruktorzy będą indywidualnie korygować błędy w technice oraz rozszerzać temat lawinoznawstwa i bezpieczeństwa w górach. Trasa wycieczki jest ustalona w oparciu o aktualne warunki pogodowe i śniegowe, wysyłana jest do uczestników 2 dni przed rozpoczęciem kursu, a potwierdzona zostanie po sobotnich szkoleniach. Planowane trasy są przeznaczone dla początkujących skiturowców – stosunkowo krótkie podejście o długości 3,5-5 kilometrów, 400-500 metrów przewyższenia i łatwy zjazd. Uwaga: Proszę również wziąć pod uwagę, że szkolenia mogą się przedłużyć o godzinę. Uwaga: Aby wziąć udział w szkoleniach należy mieć dobre umiejętności zjazdowe!! Voucher na weekendowe szkolenie skitourowe ze Skitour School to świetny pomysł na prezent dla zapalonego narciarza, który nie wyobraża sobie zimy bez szusowania. Dzięki niemu zyska nowe znajomości i pozna najważniejsze zasady skituru.

W skład pakietu wchodzi: - komplet sprzętu skiturowego, - opieka licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego z wieloletnim doświadczeniem skiturowym. Jeden instruktor przypada na nie więcej niż 6’ciu kursantów , - bilet na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego , - transfery busem (jeżeli będą potrzebne) , - tylko na sobotnie szkolenia – zestaw lawinowego ABC , - prezent od skitour school ;) , - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Szkolenia odbywają się w sezonie zimowym (zwykle od połowy grudnia do połowy kwietnia). Aby wziąć udział w szkoleniach należy dobrze opanować narciarstwo zjazdowe!! Uczestnik szkolenia w zależności od temperatury powinien mieć mieć ze sobą ciepłą kurtkę najlepiej puchówka/primaloft, oraz wodoodporną i wiatroodporną kurtkę typu Gore-Tex. Cienkie rękawiczki na podejście, grubsze na zjazd. Ocieplina (tzw buff) na szyję, czapka lub opaska w zależności od temperatur. Okulary przeciwsłoneczne, na zjazd gogle. Kask i pojemny wygodny plecak (ok 20/30L) obowiązkowe.

DLA TATY: Szukasz prezentu dla taty? Weekend poza domem dobrze mu zrobi – podaruj mu zatem voucher na szkolenie skiturowe, o którym od dłuższego czasu marzył.

DLA NIEGO: Twój Partner po dłuższym okresie wytężonej pracy marzy o aktywnym wypoczynku? Podaruj mu voucher na weekendowe szkolenie skitourowe – niech szlifuje technikę zjazdową i cieszy się z obcowania z przyrodą.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.