Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver | Zakrzówek Kraków, Giewartów, Jaworzno

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Twój mąż ma niedługo urodziny, a Ty chciałabyś podarować mu coś wyjątkowego, co będzie okazją do nowych doświadczeń i emocji? Podaruj mu voucher na kurs nurkowania Open Water Diver i zaszczep w nim nową aktywność – pasję do nurkowania. Niech pływa po głębinach i rozpocznie nową podwodną przygodę.
Cena  od 2 000,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 2 000,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu

Szukasz oryginalnego prezentu na imieniny Twojego męża? Pamiętasz jak pół roku temu mówił, że chciałby z bliska zobaczyć rafę koralową i kolorowe ryby głębinowe? Pomóż mu postawić pierwszy krok w realizacji tego marzenia. Podaruj mu voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver, w trakcie którego Twój ukochany dowie się w jaki sposób obsługiwać sprzęt do nurkowania, oraz jak planować i wykonywać nurkowanie do 18 metrów ze sprzętem scuba, a także dowie się, jak prawa fizyki wpływają na sport jakim jest nurkowanie.

Sam kurs (trwający od czwartku do niedzieli) składa się z 3 części: wykładów teoretycznych, zajęć praktycznych na wodach basenowych oraz 4 nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych, szkolenie kończy się testem i uzyskaniem certyfikatu OWD, który jest honorowany na całym świecie i uprawnia do nurkowania do 18 metrów z partnerem o minimum takich samych uprawnieniach.

Plan kursu:
- Czwartek i Piątek po śniadaniu zajęcia basenowe, po obiedzie - wykłady z teorii.
- Sobota po śniadaniu 2 nurkowania wody otwarte, po obiedzie - egzamin teoretyczny.
- Niedziela po śniadaniu 2 nurkowania wody otwarte, po nurkowaniach wyjazd do domów.

Miejsca realizacji kursu:
- Jaworzno – zakwaterowanie w hotelu, zajęcia basenowe w krytym basenie, 4 nurkowania Kamieniołom Jaworzno. Ten kierunek wybieramy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
- Giewartów – zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym nad jeziorem Powidzkim,
zajęcia basenowe prowadzone są w wodach basenopodopbnych w jeziorze Powidzkim,
4 nurkowania – nurkujemy w Jezioro Powidzkie.Ten kierunek realizujemy od czerwca do końca września.
- Zakrzówek Kraków – zakwaterowanie w Hotelu, zajęcia basenowe w basenie na terenie kamieniołomu Zakrzówek, 4 nurkowania Kamieniołom Zakrzówek-Kraków. Ten kierunek od wczesna wiosna do późna jesień.

Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika wody, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Podwodna przygoda stoi otworem przed Twoimi bliskimi!

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- 3 noclegi ze śniadaniami,
- Wejścia na basen oraz na nurkowisko,
- Wypożyczenie sprzętu nurkowego niezbędnego podczas kursu: butla, balas nurkowy, jacket, automaty oddechowe, skafander neoprenowy odpowiedni do warunków w tym kaptur,
- Logbook do rejestrowania nurkowań,
- Materiały do nauki,
- Certyfikat nurkowy,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
Uczestnik powinien mieć ukończone 18 lat. (lub za zgodą rodziców minimum 10 lat- uprawnienia Open Water Diver Junior). Przed przystąpieniem do kursu uczestnik musi wypełnić kartę medyczną, przynieść zdjęcie do certyfikatu, a także posiadać podstawowe umiejętności z zakresu pływania. Ma obowiązek posiadać: maskę nurkową, płetwy paskowe nurkowe zakładane na buty neoprenowe, fajka nurkowa, buty neoprenowe minimum 5mm, rękawice neoprenowe minimum 5mm.

Rekomendowane dla

DLA NIEGO: Twój ukochany szuka mocnych wrażeń? Podaruj mu voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver, dzięki któremu dowie sie czym jest prawdziwa przygoda, a także uzyska certyfikat nurka. Podaruj mu nowe możliwości i zobacz radość w jego oczach. Czeka go niesamowita przygoda pod wodą!

DLA WUJKA: Twój wujek ma niedługo 50-te urodziny i całe życie marzył o tym by nauczyć się nurkować? To może być ostatni dzwonek – jak nie teraz to kiedy! Spełnij jego marzenie o nowej pasji i wręcz mu na kurs nurkowania Open Water Diver, który sprawi, że jego życie nabierze nowych kolorów, a on rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, związany właśnie z nurkowaniem.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Szef to zawód - stanowisko teraz już nie jest kojarzone z rekinem finansjery, siedzącym za przepastnym biurkiem, którego jedyną rozrywką...
  • pogotowie prezentowe Nie ma silniejszej więzi niż ta, która łączy rodzeństwo. Mimo kuksańców w dzieciństwie i konfliktów w dorosłym życiu, więź zawsze...
  • pogotowie prezentowe Mimo, że biliśmy się z nią w dzieciństwie i jej cała pełna różu i jednorożców osobowość denerwowała nasze chłopięce ego...
  • pogotowie prezentowe Wybór prezentu imieninowego może sprawiać problem. Ale co wtedy gdy osobom, dla której poszukuje się upominku na imieniny, jest przełożony...
  • pogotowie prezentowe Dla wielu osób wiedza o tym, kiedy ich szef ma urodziny, jest problemem. Nie zawsze potrafimy swobodnie poruszać się w...