× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Wejście na strzelnicę – voucher na 45 strzałów  |  Warszawa
Wejście na strzelnicę – voucher na 45 strzałów | Warszawa wejscie na strzelnice 45

Jesteś znudzony monotonią codziennego życia, które przebiega wg schematu dom-praca-dom? Pragniesz poczuć adrenalinę i oddać się typowo męskim rozrywkom? Taką możliwość daje Ci voucher na strzelnicę! Oderwij się od nudnej codzienności i zabaw się w snajpera, ogromne emocje gwarantowane!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 154.00 zł

gift Wejście na strzelnicę – voucher na 45 strzałów | Warszawa

Za Tobą kolejny dzień łudząco podobny do poprzedniego? Spraw by krew znowu płynęła szybciej i by życie miało w sobie coś z filmu akcji. Nie wiesz jak to zrobić, bo nie masz szybkiego samochodu? Mamy dla Ciebie lub Twojego bliskiego coś lepszego niż wyścigi. Poczuj, to co czuje mężczyzna gdy chwyta za broń, naciska spust i... strzela! Poczuj te emocje oraz poćwicz celny strzał na naszej strzelnicy. Wszystko na ośmiu nowoczesnych torach strzeleckich, na których strzelanie odbywa się z różnych dystansów. Obdarowany będzie miał okazję do zapoznania się rodzajami broni palnej, a wykwalifikowani instruktorzy zapoznają Go ze wszystkimi tajnikami strzelania i z pasją odpowiedzą na wszystkie pytania. W ramach Vouchera osoba obdarowana będzie mogła skorzystać aż z pięciu różnych rodzajów broni - pistoletu sportowego, pistoletu Glock 17, karabinu AK 47, pistoletu Colt 1911, shotgun i odda w sumie 45 strzałów, oby wszystkie były celne! Voucher do strzelnicy to doskonały pomysł na prezent świąteczny, urodzinowy czy imieninowy, być może strzelectwo okaże przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu?

W skład pakietu wchodzi: - Wizyta na strzelnicy i możliwość oddania 45 strzałów z 5 różnych broni: * 10 strzałów – pistolet sportowy * 15 strzałów – pistolet Glock 17 * 10 strzałów – karabin AK 47 Kałasznikow * 5 strzałów – pistolet Colt 1911 * 5 strzałów - shotgun - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA TATY: Chcesz odwdzięczyć się tacie, który jest najlepszym dziadkiem dla Twoich dzieci i sprawić mu trochę radości? Wizyta na strzelnicy to STRZAŁ w dziesiątkę! Tata z pewnością będzie Ci wdzięczny i szczęśliwy pobiegnie na strzelnicę przypomnieć sobie młodość i służbę wojskową. DLA BRATA: Twój młodszy brat całymi dniami gra na konsoli? Pokaż mu, że na tym świat się nie kończy! Podaruj mu wyjście do strzelnicy, gdzie pod okiem naszych instruktorów będzie miał okazję postrzelać z prawdziwej broni, poćwiczyć celność i dobrze się bawić.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.