× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Wejście na strzelnicę – voucher na 70 strzałów  |  Warszawa
Wejście na strzelnicę – voucher na 70 strzałów | Warszawa wejscie 70

Twoja przyjaciółka potrzebuje mocnych wrażeń? Jednocześnie chce aktywie spędzić czas, a treningi z Lewandowską są dla niej nudne? Nie wiesz co wymyślić, a kalendarz mówi, że niedługo są jej urodziny? Voucher na strzelnicę to świetny pomysł, a różne możliwości strzelania sprawią, że nawet najbardziej znudzona miłośniczka mocnych wrażeń nie będzie się nudzić.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 210.00 zł

gift Wejście na strzelnicę – voucher na 70 strzałów | Warszawa

Twoja siostra ma niedługo urodziny, a Ty już drugi tydzień zastanawiasz się nad tym co jej kupić? Wiesz, że to nie może być zwykły prezent, bo nie jest łatwo ją zadowolić? Już w dzieciństwie nie bawiła się „w dom” i raczej wolała samochodziki niż słodkie barbie w różowych sukienkach? A pamiętasz może, że ostatnio wspominała, że chciałaby się dostać do szkoły policyjnej? Pokaż, że jesteś wyczulona na jej potrzeby i znasz jej charakter. Podaruj jej nietypowy prezent w postaci vouchera na strzelnicę , gdzie na 8 torach będzie mogła po raz pierwszy spotkać się z bronią, spróbować swoich sił i poczuć namiastkę tego co będzie czuła w przyszłości mając przy sobie broń. Nie bój się o jej bezpieczeństwo! Jest naprawdę w dobrych rękach! Wykwalifikowana kadra pomoże jej poznać tajniki strzelectwa , voucher daje jej możliwość strzelania aż z 7 rodzajów broni, z różnych dystansów. Voucher na strzelnicę to idealny prezent dla każdego miłośnika mocnych wrażeń.

W skład pakietu wchodzi - Wizyta na strzelnicy i możliwość oddania 70 strzałów z 7 różnych broni: * 10 strzałów – pistolet sportowy * 15 strzałów – pistolet Glock 17 * 10 strzałów – karabin AK 47 Kałasznikow * 5 strzałów – pistolet Colt 1911 * 5 strzałów – shotgun * 15 strzałów – pistolet maszynowy Glauberyt * 10 strzałów – karabin Beryl - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA SIOSTRY: Kto powiedział, że dziewczyna nie może strzelać i że strzelectwo to typowo męski sport? Łam stereotypy! Podaruj swojej siostrze voucher, który na pewno ją ucieszy, bo już w dzieciństwie była typową „chłopczycą”. Spraw jej radość! DLA MĘŻA: Chcesz przeprosić męża , że porysowałaś jego samochód? Już 2 tydzień chodzi obrażony? Jest na to recepta – voucher na strzelnicę! Znowu w waszym domu może zapanować wiosna! Wystarczy, że sprawisz mu ten drobny prezent, dzięki któremu minie cała złość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.