× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Wejście na strzelnice - voucher na wystrzałową randkę dla dwojga  |  W
Wejście na strzelnice - voucher na wystrzałową randkę dla dwojga | W

Kolejna rocznica ślubu, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Kolejny krawat nie zda egzaminu? Chciałabyś żebyście spędzili trochę czasu razem, bo przecież najbardziej wspólnych chwil brakuje Wam w codzienności? A co gdyby nie iść kolejny raz do kina tylko udać się na strzelnicę i zapewnić sobie trochę adrenaliny? Postrzelajcie razem!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 190.00 zł

gift Wejście na strzelnice - voucher na wystrzałową randkę dla dwojga | W

Twój kolega bierze ślub, a Ty chcesz żeby do końca życia zapamiętał wieczór kawalerski? Chcesz żeby to było coś oryginalnego, dzięki czemu zapamięta ostatni dzień „na wolności”? Mamy pomysł na to by przyszły Pan Młody nie zapomniał tego wieczoru. Spędźcie go w sposób aktywny na męskich potyczkach na strzelnicy! Nie czekaj! Wyjdź z inicjatywą i zorganizuj taki wieczór kawalerski jaki sam chciałbyś mieć. W pakiecie otrzymacie podwójną ilość strzałów następującymi rodzajami broni: - 10 strzałów – pistolet sportowy - 10 strzałów – pistolet Glock - 10 strzałów – karabin AK 47 Kałasznikow Łącznie w ramach voucher otrzymacie do wykorzystania aż 60 strzałów, dwoma pistoletami i jednym karabinem! Z pewnością będzie to wystrzałowa niespodzianka dla Obdarowanej osoby.

W skład pakietu wchodzi - wizyta na strzelnicy i możliwość oddania przez dwie osoby po 30 strzałów z 3 różnych broni: * 10 strzałów – pistolet sportowy * 10 strzałów – pistolet Glock * 10 strzałów – karabin AK 47 Kałasznikow - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA PRZYJACIELA: Twój najlepszy przyjaciel wyprowadza się za granicę? Chcesz mu zrobić aktywne pożegnanie na wesoło? Chcesz aby na zawsze zapamiętał ten dzień, żeby zatęsknił i szybko wrócił zza granicy? Jedynym sposobem aby to się stało jest voucher na niezapomnianą zabawę na strzelnicy dla dwóch osób.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.