× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję noworodkową - Witaj na świecie | Gdańsk
Voucher na sesję noworodkową - Witaj na świecie | Gdańsk

Karta prezentowa na sesję noworodkową w prezencie dla świeżo upieczonych rodziców albo spodziewających się dziecka bliskich zaskoczy ich i zachwyci. Doświadczona ekipa fotografów działająca na terenie Trójmiasta będzie czuwać nad bezpieczeństwem i komfortem rodziców oraz dziecka. 15 magicznych zdjęć, na których uwiecznią nowo narodzonego maluszka, stanie się skarbem rodzinnego albumu i cudowną pamiątką jego pierwszych dni życia. Nasza ekipa zapewnia tła, kocyki oraz gadżety do wykorzystania podczas sesji.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na sesję noworodkową - Witaj na świecie | Gdańsk

Prezent dla świeżo upieczonych rodziców to niekoniecznie bułka z masłem – łatwo podarować banalny i konwencjonalny podarunek, który nie wywoła „efektu wow”. Szukasz prezentu nietuzinkowego i oryginalnego? Służymy radą! Karta prezentowa na sesję noworodkową dla świeżo upieczonych rodziców albo jeszcze spodziewających się dziecka bliskich będzie niespodzianką, która zachwyci każdego rodzica. Pierwsze dni życia zaklęte na magicznych fotografiach – to pamiątka jedyna w swoim rodzaju, wzruszająca i piękna. Nasz doświadczony zespół fotografów wie, jak ważne jest bezpieczeństwo maluszka i komfort podczas sesji, dlatego zdjęcia są wykonywane do 14 dnia życia dziecka – wtedy jeszcze niemowlę głównie drzemie głębokim snem i łatwo jest je ułożyć do zdjęć. Najlepiej podarować voucher przez narodzinami bobasa, tak by mieć czas na zorganizowanie sesji jeszcze przed rozwiązaniem. Słodkie pierwsze grymasy, uśmiechy czy sapnięcia – zdjęcia tych pierwszych chwil będą dla rodziców maluszka bezcenną pamiątką. Dodaj do tego swoje życzenia wpisane do treści vouchera – Twoi bliscy na pewno uronią łzę radosnego wzruszenia.

W skład pakietu wchodzi:

  • 15 obrobionych komputerowo fotografii z sesji noworodkowej na płycie DVD,
  • sesja w studio – firma zapewnia tła, kocyki, gadżety do wykorzystania do zdjęć,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA CÓRKI / SYNA: Twój syn lub córka niedługo sam/sama będzie rodzicem? Jeśli szukasz prezentu na tę wyjątkową okazję, zapomnij o banalnych podarunkach, takich jak np. akcesoria czy mebelki. Karta prezentowa na sesję noworodkową będzie prezentową bombą, która zachwyci przyszłych rodziców. Pierwsze chwile maluszka zaklęte na rozpuszczających serce zdjęciach będą ich największym skarbem. Profesjonalny i doświadczony zespół fotografów będzie czuwał, żeby zarówno rodzice, jak i dziecko czuli się bezpiecznie i komfortowo. Życzenia dla przyszłych rodziców, które możesz wstawić do treści vouchera będą przysłowiową wisienką na torcie niezwykłego prezentu.

DLA SIOSTRY / BRATA: Twój brat albo siostra spodziewa się dziecka i chcesz podarować przyszłym rodzicom wyjątkowy prezent na tę niezwykłą okazję? Karta prezentowa na profesjonalną sesję noworodkową jest perłą wśród pereł, jeśli chodzi o prezenty dla świeżo upieczonych rodziców. Ulotne i niepowtarzalne chwile pierwszych dni życia maluszka zaklęte na zdjęciach – to marzenie każdego rodzica, które możesz spełnić za jednym kliknięciem! Prezent od rodzeństwa powinien pokazywać, jak cieszysz się z nowego członka rodziny. Nasz voucher na sesję noworodkową podarowany z miłością sprawi, że Twój brat czy siostra poczuje te uczucia. Dodaj do tego osobiste życzenia, które wpiszemy do treści vouchera – wzruszenie na twarzy Twojego rodzeństwa będzie niepodważalnym dowodem na to, że podjąłeś najlepszą decyzję.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.