Voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike | Szczyrk

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Twój przyjaciel narzeka na monotonię? Mówi, że „korpo życie” bez reszty go pochłonęło i potrzebuje choćby jednodniowej odskoczni od szarej rutyny? Podaruj mu voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike. Jeśli niedługo obchodzi urodziny to będzie to doskonały upominek niosący ze sobą chwile wytchnienia, które płyną z kontaktu z przyrodą.
Cena  od 199,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 199,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
sportowy voucher prezentowy

SportowaMapa Polski
sportowa mapa Polski
Zobacz lokalizacje
SportowaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie vouchery sportowe
Znalezionych lokalizacji 0
 

Opis produktu

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” – mówi polskie przysłowie. Twój mąż ostatnio ma słabszą kondycję, a i z duchem nie najlepiej? Spraw by z powrotem odzyskał siły fizyczne i mentalne. Podaruj mu voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike, a zobaczysz, że z wycieczki wróci pełen energii.


Rowery FatBike pozwalają na jazdę w trudnych warunkach terenowych, posiadają grube opony dzięki którym łatwo się jeździ w niekorzystnych warunkach – po deszczu czy śniegu. Rower FatBike idealnie sprawdza się w pokonaniu beskidzkich, górskich szlaków, bo posiada silnik elektryczny więc Obdarowany nie będzie musiał pedałować gdy zabraknie mu sił.

W czasie 5-cio godzinnej jazdy zapewniamy Obdarowanemu szkolenie z zakresu obsługi roweru, a także opiekę instruktora- przewodnika z którym można pokonać do 40 km (na tyle pozwala zasięg baterii), po opracowanym przez nas szlaku.
Voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike to świetny pomysł na urodzinową czy imieninową niespodziankę, szczególnie dla osób lubiących sport i nowe wyzwania.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- 5-godzinna wyprawa rowerami elektrycznymi FatBike,
- opieka instruktora-przewodnika,
- przeszkolenie teoretyczne z obsługi roweru,
- jazda opracowanym szklakiem po terenie,
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Usługa dostępna cały rok, wyprawy organizowane są co 2 tygodnie. Wyprawy odbywają się gdy zbierze się minimum 6 osób. Wymagane jest ukończenie 18 roku życia. Osoby młodsze (od 15 r.ż ) proszone są o okazanie pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.

Rekomendowane dla

DLA NIEJ: Twoja ukochana stawia na aktywność fizyczną i uwielbia stawiać sobie owe wyzwania? Mamy coś specjalnie dla niej. 5-cio godzinną przejażdżkę po trudnym terenie, pod okiem instruktora-przewodnika? Jak poradzi sobie z tym wyzwaniem i czy wyruszy w podróż wymagającym szlakiem? Podaruj jej voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike, a na pewno się ucieszy na myśl o wycieczce.

DLA NIEGO: Twój ukochany zdał ważny egzamin? Przyda mu się trochę relaksu. Niech wyruszy górskim szlakiem w podróż rowerem FatBike! To 5 godzin kontaktu z zapierającą dech w piersiach florą pozwolą mu skutecznie się odprężyć. Podaruj swojej drugiej połówce voucher na wyprawę rowerami elektrycznymi FatBike, dzięki której zapomni o całym stresie.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Znajomych ma się wielu, kolegów trochę mniej, jeszcze mniejszą liczbę można przypisać przyjaciołom. Dlatego, kiedy takie osoby pojawiają się w...
  • pogotowie prezentowe Prawdziwa przyjaźń nie ma ceny. Nie trzeba za nią płacić. Mamy pewność, że najlepsza przyjaciółka nigdy nie zawiedzie. Odbierze telefon...
  • pogotowie prezentowe Praca to dla niektórych drugi dom. Takie osoby do swoich mieszkań wracają czasem głównie na nocleg, zbyt zmęczone, by cokolwiek...
  • pogotowie prezentowe Mało jest okazji w roku, kiedy kupujemy prezenty naszym koleżankom i przyjaciółkom. Zazwyczaj robimy to dwa razy w roku –...
  • pogotowie prezentowe Pierwsze mieszkanie to powód to dumy dla każdego młodego człowieka. Szczęśliwi właściciele chcąc podzielić się radością z posiadania nowego lokum...