× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Jet Surfing - voucher na wynajem elektrycznej deski surfingowej | wiele opcji | Pszczyna
Jet Surfing - voucher na wynajem elektrycznej deski surfingowej | wiele opcji | Pszczyna 20 minut jazdy

Twój chłopak chodzi znudzony i mówi, że chciałby w końcu poczuć, że żyje? Podaruj mu prezent, który sprawi, że znowu doświadczy ile radości może dać człowiekowi adrenalina. Podaruj swojemu ukochanemu niesamowity voucher, w trakcie którego pozna smak zabawy na elektrycznej desce surfingowej. Ten niecodzienny prezent sprawi, że z wypiekami na twarzy będzie wspominał ten podarunek właśnie od Ciebie! Z dumą będzie opowiadał wśród kumpli jaką ma wspaniałą dziewczynę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 140.00 zł

gift Jet Surfing - voucher na wynajem elektrycznej deski surfingowej | wiele opcji | Pszczyna

Szukasz niecodziennego prezentu, który zapewni dużą dawkę adrenaliny? Jet Surfing, czyli jazda na elektrycznej desce surfingowej, zapewni maksymalny poziom wrażeń i serce z pewnością zabije szybciej. Dreszcz emocji gwarantowany! To wyjątkowa możliwość wodnej przygody w każdych warunkach, bez względu na odpowiedni wiatr i fale. Jet Surfing to nowy wymiar surfowania po wodzie na desce z napędem elektrycznym. Deska napędzana jest 15 konnym silnikiem elektrycznym - odrzutowym, który rozwija prędkość na wodzie aż do 50 km/h w kilka sekund, co daje niesamowite doznania. Z pewnością spodoba się każdemu, kto szuka nowych, ekstremalnych wrażeń. Uśmiech na twarzy pojawi się jeszcze długo na myśl o tej przygodzie!

Elektryczna deska surfingowa to również świetne rozwiązanie dla początkujących surferów - bez wypływania na morze zapewnią sobie naukę i trening nie czekając na fale. Jest to świetna zabawa dla fanów snowboardu, którzy szukają alternatywy latem. Osoby, które miały doświadczenie z jakąkolwiek deską z pewnością w kilka sekund poradzą sobie z Jet Surfing. Jeśli się zastanawiasz czy to jest na pewno bezpieczny prezent to niepotrzebnie - profesjonalna obsługa zadba o przeszkolenie i zabezpieczenie w trakcie pływania.

Warunkiem koniecznym do zrealizowania vouchery jest umiejętność pływania oraz ukończony 18 r.ż. lub powyżej 12 r.ż. za zgodą opiekuna.
Miejsce realizacji - Jezioro Łąka (obok Pszczyny)

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na 20 minutową jazdę na desce Jet Surfingowej,
  • 5 minutowa lekcja nauki na desce,
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupy. Możliwy do zrealizowania od początku maja do końca września.

DLA NIEJ, DLA NIEGO: jeżeli poszukujesz czegoś wyjątkowego na prezent dla bliskiej Ci osoby, czegoś co może uatrakcyjnić Wasz wspólnie spędzany czas, to zachęcam do skorzystania z Jet surfingu, w której zawsze spotkasz się z profesjonalną i miłą obsługą

NA URODZINY, NA ROCZNICĘ: dla osoby, która marzy o wodnej przygodzie, ale brakuje jej odpowiedniego impulsu, może warto jej pomóc wręczając voucher na jazdę elektryczną deską surfingową.

NA WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI: jako atrakcja uświetniająca wieczór, Jet Surfing dostarczy ekstremalnych wrażeń.

PREZENT DLA KAŻDEGO: kto chce poczuć wolność, zapomnieć o sprawach dnia codziennego, o drobnostkach, które „zatruwają” życie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.