× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Spróbuj bezinwazyjnego zabiegu kształtującego muskulaturę - voucher na elektrostymulację mięśni (ems)
Spróbuj bezinwazyjnego zabiegu kształtującego muskulaturę - voucher na elektrostymulację mięśni (ems)

Elektrostymulacja może być łączona z treningami, ...ale może nie wszystko naraz. Nie musimy pytać o to, czy masz rozpisany plan treningowy, by zaprosić Cię na zabieg EMS. Może lepiej będzie jak zaczniesz zmianę na lepsze właśnie od tej nietypowej metody? Do niedawna kojarzona była głównie z nieudanymi produktami z telezakupów, dostępnymi na drogiej infolinii za horrendalne ceny. Od czasów świetności kupowania za pośrednictwem telewizora i telefonu minęło trochę czasu, jeśli kiedykolwiek takie czasy miały miejsce. Od tamtego czasu, czyli przełomu lat 90 i 00, na rynku pojawiła się dedykowana i atestowana, bezpieczna medyczna aparatura, której chętnie używa każdy certyfikowany specjalista. Jeśli więc kiedykolwiek były powody do niepokoju, związanego z maszynami które traktują organizm prądem, to teraz mogą przeminąć. Zapytaj specjalisty, czy ufa swojej hurtowni medycznej, co do jakości i bezpieczeństwa ekwipunku, z którego korzysta.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Spróbuj bezinwazyjnego zabiegu kształtującego muskulaturę - voucher na elektrostymulację mięśni (ems)

Często widujesz reklamy odżywek, suplementów diety, mieszanek proteinowych, albo może specjalnego sprzętu do uprawiania kulturystyki? Nie ma konieczności, by angażować się w cały ten proces, by osiągnąć efekty. Nie musisz brać udziału w konkursie kulturystycznym, by oczekiwać zmiany na lepsze. Budowanie sylwetki to nie tylko odpowiednia dieta, seria ćwiczeń, to także nietypowe możliwości, które mogą wpłynąć na poprawę wyglądu. Załóżmy, że za tydzień masz ważne spotkanie okolicznościowe, i nie masz czasu w tygodniu biegać po siłowniach, wolnych terminach w salach fitness, czy na uczestniczenie choćby w zajęciach z pilatesu. Co więcej, tego typu tradycyjne, klasyczne rozwiązania nie przyniosą natychmiastowego efektu bez włożenia dużej porcji wysiłku. Spodziewasz się drobnej korekty sylwetki, w niedługim przedziale czasowym, bez wkładania nadmiernego wysiłku? Nie musisz wylewać z siebie potu, krwi, czy łez, by poprawić swoją prezencję!
Zwłaszcza u dermatologa warto mieć na uwadze alternatywne opcje poprawy swojego wyglądu. O ile nieciekawy humor, czy odrobina przesady na ostatnim weselu są do ukrycia na zdjęciach, o tyle powierzchnia ciała jest na nich widoczna zawsze. Rozważ~więc metodę, które do niedawna była wykluczana, dziś jest akceptowana przez kompetentnych specjalistów na terenie całego kraju.
Czasy się zmieniają, a co za tym idzie, technologia staje się coraz bardziej bezpieczna. Jeszcze dwie dekady temu traktowanie ciała prądem kojarzylibyśmy co najwyżej z elektrycznym pastuchem. Dzisiaj elektrostymulacja jest klasyfikowana jako zabieg mało inwazyjny, bezpieczny i dostępny dla każdego, a przeprowadzany pod okiem eksperta.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na elektrostymulację mięśni (EMS)
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEGO: Nie zawsze jest czas, by dotrzeć do siłowni, spędzić tam wystarczają ilość godzin, a potem zadbać o higienę po całym włożonym wysiłku. Elektrostymulacja może być doskonałym uzupełnieniem, kiedy masz już dość maratonów na bieżni.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.