× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową | Sosnowiec
Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową | Sosnowiec

Wkrótce roczek Twojej wnuczki i powoli zastanawiasz się jaki prezent podarować maleństwu w tym wyjątkowym dniu? Może zamiast kolejnej zabawki przekażesz wnusi i jej rodzicom voucher na profesjonalną sesję fotograficzną, która będzie doskonałą pamiątką na lata? Prawda, że to doskonały pomysł? ☺

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 379.00 zł

gift Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową | Sosnowiec

Szukasz inspiracji na prezent dla chrześniaka, który wkrótce będzie obchodził urodziny? Przekaż mu voucher na dziecięcą sesję zdjęciową, której efekty ozdobią rodzinny album. Sesja trwa około 1,5h a jej wynikiem będzie 5 zdjęć poddanych starannej post produkcji , oraz 15 dodatkowych zdjęć bez obróbki. W czasie trwania sesji zostaną wykonane 1-2 stylizacje z ubrań i zabawek przyniesionych przez rodziców. Obawiasz się, że dziecko nie będzie chciało współpracować? Rzuć wątpliwości w kąt, doświadczony fotograf dołoży wszelkich starań, by przełamać skrępowanie dziecka i sprawi, że sesja będzie świetną zabawą, zarówno dla niego jak i jego opiekunów. Sesja odbędzie się w profesjonalnie wyposażonym studio, które mieści się w ścisłym centrum Sosnowca. Dla wygody gości studio jest klimatyzowane, oraz posiada parking. Voucher na dziecięcą sesję zdjęciową to pomysł na oryginalny prezent, który w przeciwieństwie do zabawek pozostanie z dzieckiem na lata i będzie wspaniałą ozdobą domu lub rodzinnego albumu.

W skład pakietu wchodzi: - 1,5 h sesji zdjęciowej, - 5 zdjęć poddanych post produkcji, - 15 zdjęć nieobrobionych, - ozdobna płyta CD ze zdjęciami, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

DLA CHRZEŚNIAKA: Szukasz oryginalnego prezentu dla chrześniaka, takiego z którego będzie mógł się cieszyć przez długi czas? Podaruj mu voucher na sesję zdjęciową – będzie to pamiątka na całe życie! DLA WNUCZKI: Przed kilkoma dniami na świat przyszła Twoja długo wyczekiwana wnuczka i z tej okazji chciałabyś podarować jej i jej rodzicom coś oryginalnego? Voucher na sesję dziecięcą będzie strzałem w dziesiątkę, zdjęcia z niej pochodzące będą wspaniałym początkiem rodzinnego albumu.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.