× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do Escape Room – Złoto Nazistów I Warszawa Praga Południe
Voucher do Escape Room – Złoto Nazistów I Warszawa Praga Południe dla 2 osób

Wszyscy lubimy niespodzianki. Im bardziej oryginalny prezent, tym lepiej. Zaskocz bliską osobę wyjątkowym upominkiem w formie vouchera do Escape Room, a konkretnie do tajemniczego miejsca, jakim jest bunkier, w którym ukryte jest tajemnicze Złoto Nazistów. Może obdarowana tym voucherem osoba jest miłośnikiem historii? Taka przygoda z pewnością będzie ciekawym wyzwaniem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 170.00 zł

gift Voucher do Escape Room – Złoto Nazistów I Warszawa Praga Południe

Gra Escape Room - Złoto Nazistów polega na rozwiązaniu zagadek logiczno-zręcznościowych. Pozwala nie tylko na świetną zabawę w gronie najbliższych, ale również skłania nasz umysł do kreatywności i logicznego myślenia. A może ktoś z kręgu Twoich znajomych od zawsze marzył o tym, aby zostać tajnym agentem? Dobrze się składa, bo dzięki voucherowi do escape room taka osoba wcieli się na chwilę w agenta ABW! Ale zacznijmy od początku - cała historia zaczyna się w Sudetach, gdzie grupa turystów natknęła się na osuwisko po którym powstał uskok z którego widać betonowy bunkier. Teraz zadanie polega na tym, aby grupa osób, która wcieli się w agentów ABW sprawdziła wnętrze bunkra i przekonała się, czy informacje o złocie są prawdziwe! Cele akcji? Zabezpieczenie cennych kruszców i odnalezienie klucza do wyjścia. Co dwie głowy, to nie jedna - zadania, które mieszczą się w pokoju najlepiej rozwiązywać w większej grupie! Voucher do Escape Room dostępny jest w dwóch wariantach cenowych: dla pary oraz grupy od 3 do 6 osób. Wiernie oddany wojenny klimat pokoju przeniesie, na mniej więcej godzinę, obdarowaną tym voucherem osobę do zupełnie innego świata. Tyle czasu musi wystarczyć na rozwikłanie zagadek i wydostanie się z bunkra! Każdy, kto wejdzie do tego pokoju poczuje się jak łowca przygód i poszukiwacz skarbów. Osoba obdarowana takim niezwykłym prezentem znowu poczuje się jak dziecko!

W skład pakietu wchodzi:

- voucher do Escape Room

- Złoto Nazistów w wybranej opcji: dla 2 osób lub dla grupy 3-6 osób.

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

- 170zł dla 2 osób

- 190zł dla 3 osób

- 210zł dla 4 osób

- 230zł dla 5 osób

Ważne informacje: Black Cat Escape mieści się w Warszawie

Dla całej rodziny: Po co siedzieć przed telewizorem, jeśli można na moment można zostać poszukiwaczem złota i agentem ABW w jednym! Obdaruj swoją pociechę lub męża takim voucherem, a będziecie mogli wspólnie spędzić rodzinne chwile na rozwiązywaniu zagadek. Escape room w opcji dla grupy to emocje i świetna zabawa dla całej rodziny! Nic tak nie poprawia więzi rodzinnych jak wspólnie spędzony czas na kreatywnym rozwiązywaniu zadań i zabawie. A taki voucher to dwa w jednym – zagadki oraz kreatywna zabawa!

Na imprezy integracyjne: Idealny pomysł na szkolenie dla pracowników. Takie miejsce, jak Escape Room, to nie tylko praca w grupie i rywalizacja, ale również umocnienie więzi pomiędzy pracownikami, emocje i świetnie spędzony czas. Escape room na pewno przyczyni się do zbudowania silniejszego teamu! Jeszcze się zastanawiasz nad miejscem szkolenia? Do dzieła! Pozytywna atmosfera w pracy, to podstawa!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.