× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (1h) | Świecie
Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (1h) | Świecie

Niesamowite doświadczenie terenowej jazdy Off Road 4x4 w fotelu pilota lub pasażera - voucher na 1 godzinę!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 279.00 zł

gift Terenowa Jazda Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (1h) | Świecie

Prezentacja produktu:

 

 1. Jazda samochodem terenowym jako pilot, w fotelu pasażera.

  Samochód prowadzony przez doświadczonego kierowcę-instruktora. Krótkie, nie wliczane do czasu jazdy, ale niezbędne szkolenie teoretyczne i BHP,

  a następnie wyjazd w teren.

 2. Czas w terenie 1 godziny.

 3. Prezent dla 1 osoby.

 4. W cenie możliwość uczestnictwa jednej osoby towarzyszącej. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę. Osoba towarzysząca musi mieć ukończone 13 lat.

 5. Realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt.

 6. Realizacja przez cały rok od poniedziałku do niedzieli. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji.

 7. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem.

 8. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji.

 9. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne, wichura) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

 10. Miejsce realizacji okolice Świecia n/W woj. kujawsko-pomorskie. Jazda w naturalnym terenie. Atrakcyjne tereny off roadowe obfitujące w bezdroża, lasy. Wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny, wąwozy, rowki.

 11. Miejsce spotkania:

  -pasjonaci4x4.pl, 86-100 Świecie ul. Zamkowa 9.

  -Stacja Paliw GENERON 86-100 Świecie ul. Chełmińska 22

  -Vistula-Hotel 86-100 Świecie ul. Bydgoska 1.

  Wykonawca może ustalić inne miejsce spotkania, o czym powiadomi uczestnika.

 12. Zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze i swobodnie, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.

 13. Ograniczenia: prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Uczestnik musi mieć ukończone 13 lat. Do 18 roku realizacja w obecności prawnego opiekuna. Uczestnik i opiekun nie może być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę w świat ekstremalnej jazdy terenowej 4x4! Ten voucher daje Ci możliwość dosłownie poczuć adrenalinę i moc, jaką oferuje profesjonalny samochód terenowy.

Podczas tej unikalnej jazdy w fotelu pilota lub pasażera, będziesz miał okazję wypróbować swoje umiejętności w pokonywaniu najbardziej wymagających przeszkód terenowych. 

Nasza wykwalifikowana grupa instruktorów zapewni Ci profesjonalne wprowadzenie do technik off-roadowych, dzięki czemu będziesz w pełni gotowy na tę niezwykłą przygodę. Wybierz swój ulubiony teren, którym może być piaszczysta pustynia, górzysty teren czy mokre bagna, a nasi doświadczeni kierowcy dostosują trasę do Twoich preferencji.

Termin i miejsce jazdy będą ustalane indywidualnie, abyś mógł dostosować to do swojego planu. Czas trwania tej niezapomnianej przygody to 1 godzina, w trakcie której masz szansę odkryć wyjątkowe możliwości samochodu terenowego.

To idealny prezent dla pasjonatów motoryzacji i dreszczyku emocji! Zaskocz swojego partnera, przyjaciela czy rodzinę takim wyjątkowym voucherm, który zapewni im prawdziwe doznania off-roadow

Voucher na Terenową Jazdę Off Road 4x4 w fotelu pilota / pasażera (1h) jest przeznaczony dla osób, które lubią wyzwania i przygodę oraz chcą poczuć adrenalinę. Ten voucher jest idealny dla wszystkich entuzjastów jazdy terenowej oraz dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i niezwykłego. Niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia, oferta ta może być dostosowana do potrzeb każdego klienta. To również wspaniały prezent dla miłośników samochodów i motoryzacji. Przejażdżka off-road zapewni niezapomniane wrażenia i dawkę mocnych emocji.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.