× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na jazdę Subaru Impreza | wiele opcji | Poznań
Voucher na jazdę Subaru Impreza | wiele opcji | Poznań

Twój najlepszy przyjaciel organizuje imprezę z okazji swoich 25-tych urodzin? Wiesz, że jego największą pasją jest motoryzacja, jednak nie ma warunków by ją rozwijać? Podaruj mu voucher na jazdę Subaru Impreza i spraw by choć przez chwilę wykorzystał swoją wiedzę, którą poszerza od kilku lat, a także pochwalił się swoimi umiejętnościami jako kierowca.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na jazdę Subaru Impreza | wiele opcji | Poznań

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, a Ty od kilku dni głowisz się nad prezentem dla swojej rodzicielki? Wiesz doskonale, że nie trafiła Ci się „zwykła” mama, która zadowoli się wyjściem do kina czy kosmetyczki... Należy przecież do tych kobiet, które żyją na maksa i biorą z życia pełnymi garściami. Dlatego podaruj jej to co najbardziej ją ucieszy – adrenalinę i niezapomniane wspomnienia w postaci voucher na jazdę sportowym samochodem. W czasie jazdy po torze głównym w Poznaniu Obdarowana osoba będzie mogła poczuć wiatr we włosach, moc prędkości i adrenaliny. Subaru Impreza jest znany dzięki uczestnictwu w Rajdowych Mistrzostwach Świata. To właśnie na tej sportowej imprezie zyskał miano „kultowego”. Dzięki temu voucherowi Obdarowany poczuje się jak prawdziwy rajdowy kierowca i z pewnością wrażeń wystarczy mu na długi czas.

W skład pakietu wchodzi: - jazda po torze głównym w Poznaniu (1-8 okrążeń) samochodem Subaru Impreza, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe, w zależności od liczby okrążeń: - 1 okrążenie − 399 zł, - 2 okrążenia − 599 zł, - 3 okrążenia − 799 zł, - 4 okrążenia − 999 zł, - 6 okrążeń −1 399 zł, - 8 okrążeń − 1 799 zł, - C-drive – 249 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA DZIADKA: Twój dziadek jest osobą, od której młodzi mogliby się uczyć optymizmu? Ponadto jest zapalonym fanem wyścigów rajdowych? Masz niebywałą okazję aby sprawić przyjemność dziadkowi i pozwolić mu się wcielić w rolę Roberta Kubicy, który na torze wyścigowym pokonuje kolejne okrążenie! Podaruj mu voucher na jazdę Subaru Impreza. Niech Twój dziadek doświadczy emocji, które niosą za sobą moc silnika i szybkość jazdy. Jego wdzięczność nie ma przecież ceny! DLA TATY: Twój Tata od czasów gdy był małym chłopcem uwielbiał samochody? Niestety, w czasach jego młodości technologia nie pozwalała by przeżył to co czują zawodowi kierowcy, a wrażenia z jazdy zastępowała mu wyobraźnia? Pamiętaj, że marzenia nie mają daty ważności i podaruj mu voucher na jazdę Subaru Impreza, dzięki której Twój tata spełni dziecięcą fantazję.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.