× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na lot widokowy śmigłowcem nad Warszawą | 20 minut
Voucher na lot widokowy śmigłowcem nad Warszawą | 20 minut

Powietrzna przygoda? Każdy z nas marzył kiedyś o skrzydłach i chciał na chwilę zmienić się w ptaka, który jest przecież symbolem wolności. Teraz marzenia Twoich bliskich możesz spełnić! Voucher na przelot helikopterem nad Warszawą to prezent, po którym zostaną wspomnienia na długie lata. Podczas całego lotu pasażerowie mają niepowtarzalną okazję podziwiania z lotu ptaka okolicznych plenerów oraz flory i fauny rozlewiska Wisły.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1199.00 zł

gift Voucher na lot widokowy śmigłowcem nad Warszawą | 20 minut

Podaruj bliskim voucher na lot widokowy na Warszawą, dzięki któremu wybiorą się w podniebną podróż i zobaczą stolicę z zupełnie innej perspektywy. Przekonają się, jak wygląda stolica z lotu ptaka.

Twoi bliscy lubią ekstremalne wyzwania? Lot widokowy komfortowym śmigłowcem to duża dawka wrażeń, a to wszystko za sprawą helikoptera Robinson R44, którym oderwą się od ziemi. Słuchawki wyciszające hałas, wypukłe szyby i skórzana tapicerka – podniebny luksus gwarantowany! Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo obdarowanych osób – będzie nad nim czuwać profesjonalny pilot, który posiada zezwolenie na sterowanie śmigłowcem. Zapozna on ich z regulaminem, zasadami komunikacji oraz opowie o maszynie będącej ich nowym środkiem lokomocji.

Robinson R44 podlega regularnej kontroli, tj. przeglądom technicznym i spełnia wszelkie warunki dopuszczające go do startu. Wszystko po to, żeby lot widokowy był bezawaryjny i spokojny. Twoich bliskich czeka niesamowita zabawa nad samym sercem stolicy. Lecąc wzdłuż Wisły, będą mieć okazję do podziwiania niesamowitych widoków. Pałac Kultury czy Stadion Narodowy widziany z góry robi jeszcze większe wrażenie. Lot helikopterem to nie tylko świetna przygoda, ale także oderwanie się od rzeczywistości. Pozwoli się odprężyć i zrelaksować.

Przypomnij bliskim, żeby zabrali aparat, dzięki któremu te magiczne chwile zostaną uwiecznione na zawsze! Taka przygoda pozostanie w pamięci na wiele lat, a razem z nią wspomnienie pięknego prezentu.

Aby zrealizować voucher, skontaktuj się z firmą Belair Investment mailowo info@skypoland.pl lub telefonicznie: 665 212 121. Atrakcja dla uczestników powyżej 10 roku życia.

Zawartość vouchera : 

  • lot komfortowym helikopterem Robinson R44 wyposażonym w słuchawki BOSE A20 z aktywnym tłumieniem szumów, wypukłe szyby, skórzaną tapicerkę, radio z CD 20 minut,
  • możliwość zobaczenia stolicy z lotu ptaka,
  • niezapomniane wrażenia i fantastyczne emocje,
  • ozdobne opakowanie (na specjalne życzenie za dodatkową opłatą),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (na specjalne życzenie za dodatkową opłatą).

 

BEZ OKAZJI: Najciekawsze prezenty to te, które dajemy bez specjalnej okazji. Mają zaskoczyć oraz zachwycić i taki właśnie jest voucher na widokowy lot śmigłowcem nad Warszawą! Zaskoczy, zachwyci i zabierze Twoich bliskich w niesamowitą podróż nad Warszawą - z lotu ptaka miasto jest jeszcze piękniejsze. Nie martw się o bezpieczeństwo - nad tym czuwają profesjonaliści. Ważna dla Ciebie osoba będzie za to mogła podziwiać piękne widoki, zrelaksować się i przeżyć przygodę, której się nie spodziewała. Prezent idealny, prawda?

NA URODZINY:Twój bliski ma w najbliższym czasie urodziny? Chcesz spełnić jego marzenia? Nie czekaj dłużej i podaruj mu prezent - voucher na lot śmigłowcem, dzięki któremu pozna oblicze Warszawy z zupełnie nowej perspektywy. W dniu urodzin obdarowana osoba będzie mogła przeżyć niesamowitą przygodę, a Ty wraz z całą rodziną i znajomymi zyskacie okazję do zorganizowania przyjęcia-niespodzianki. Po powrocie na pewno zechce Wam opowiedzieć o swoich wrażeniach, a Wy będziecie mieć dla niej piękny tort!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.