× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Nieruchomość od pierwszego spojrzenia - voucher na sesję zdjęciową nieruchomości | Gdańsk i okolice
Nieruchomość od pierwszego spojrzenia - voucher na sesję zdjęciową nieruchomości | Gdańsk i okolice

Chcesz podarować wyjątkowy prezent osobie, która wyprowadza się z dotychczasowego domu? Pragniesz pomóc bliskim sprzedać nieruchomość, która od dawna stoi pusta? Karta prezentowa na usługi profesjonalnego fotografa przestrzeni mieszkalnej sprawi, że serca obserwujących portale z ogłoszeniami zabiją szybciej. Kompleksowa sesja zdjęciowa nieruchomości wewnątrz oraz z zewnątrz (przynajmniej jedno zdjęcie każdego pomieszczenia) da bliskiej osobie pewność, że atrakcyjne oferty zaczną spływać do niej w błyskawicznym tempie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 399.00 zł

gift Nieruchomość od pierwszego spojrzenia - voucher na sesję zdjęciową nieruchomości | Gdańsk i okolice

Pusty dom, którego nikt nie chce kupić ani wynająć jest zmorą bliskiej Ci osoby? Twoja ciocia albo wujek pragną szybko sprzedać swoją nieruchomość i wyjechać w podróż dookoła świata? Pomóż im spełnić marzenia! Karta prezentowa na profesjonalną sesję zdjęciową domu to idealny wabik na potencjalnych kupujących. Odpowiednio wykadrowane zdjęcia pięknie oświetlonego domu dodadzą nieruchomości potrzebnego uroku. Niewprawna ręka może stworzyć wrażenie ciasnoty czy zagracenia nawet w przestronnym pomieszczeniu, nie warto stracić szansy na znalezienie poważnego kupca robiąc zdjęcia domu telefonem, czy starą cyfrówką, nie zastanawiając się nad oświetleniem czy kadrem. Podziwiamy zdjęcia domów w katalogach, a przecież osiągnięcie takiego efektu nie jest poza naszym zasięgiem! Pokaż kochanym osobom, że znalazłeś/łaś panaceum na ich problemy – pełen troskliwej miłości voucher pomoże im w znalezieniu poważnej oferty sprzedaży/wynajęcia domu, dzięki której ruszą do przodu – zainwestują albo wyjadą w podróż życia. Profesjonalny fotograf, który traktuje swoją pracę jako pasję odnajdzie w domu Twoich bliskich atuty o jakich nawet się nie zastanawiali, umiejętnie kamuflując drobne mankamenty, by przeglądający ogłoszenia widząc zdjęcia mogli krzyknąć „To jest dom moich marzeń!” i wykręcili numer Twoich bliskich. Kupno domu to nie lada inwestycja, poprzedzona wieloma analizami i dyskusjami, wszyscy jednak jesteśmy wzrokowcami i ciężko nam zapomnieć coś co wpadnie nam w oko od pierwszego spojrzenia, a właśnie taki efekt wywołają zdjęcia naszego profesjonalnego fotografa. Nie zapomnij dołączyć do karty prezentowej osobistych życzeń dla kochanej osoby, daj jej znać ile dla Ciebie znaczy i zawsze może na Ciebie liczyć – czasem rzeczy dla nas oczywiste, wcale takie nie są, napisane od serca wyznanie sprawi jej większą radość niż najbardziej wymyślny podarunek.

W skład pakietu wchodzi:

  • Kompleksowa sesja zdjęciowa domu wewnątrz oraz zewnątrz, gwarantowane przynajmniej jedno zdjęcie każdego pomieszczenia (najczęściej więcej – wszystko zależy od wielkości domu oraz stylu w jakim jest urządzone),
  • Wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

  • Sesja zdjęciowa na terenie Gdańska – 399 zł,
  • Do około 150 km od Gdańska – 499 zł.

Dla CIOCI / DLA WUJKA:

Twoja ciocia lub wujek zamartwia się brakiem chętnych na sprzedaż/wynajem domu? Nie wiedzą jak korzystnie zareklamować swoją nieruchomość? Pokaż, że ich problemy nie są Ci obojętne – karta prezentowa na usługi profesjonalnego fotografa przestrzeni będą kluczem do sukcesu. Pięknie oświetlone, pełne przestrzeni pomieszczenia, wyeksponowana zieleń na zewnątrz – zdjęcia, które szturmem zdobędą zdjęcia przeglądających portale ogłoszeniowe są w zasięgu ręki Twoich bliskich. Podaruj im voucher na sesję zdjęciową nieruchomości i świętuj wraz z nimi, gdy będą opijać jego sprzedaż!

DLA SIOSTRY / DLA BRATA

Twoje rodzeństwo podjęło decyzję o wyprowadzce, ale nadal gnębi ich brak chętnego kupca na kupno ich domu? Ogłoszenia wstawione na portale ogłoszeniowe nie dają rezultatu, a chcieli by mieć ten rozdział już za sobą? Podaruj im wyjście z tej nieciekawej sytuacji – karta prezentowa na profesjonalną sesję zdjęciową ich domu sprawi, że ich oferta stanie się jedną z tych najbardziej atrakcyjnych! Profesjonalnie zrobione zdjęcia nieruchomości będą krokiem milowym w zdobyciu nabywcy – w końcu niemal wszyscy jesteśmy wzrokowcami, a miłość od pierwszego spojrzenia jest możliwa również w kwestii nieruchomości. Zdjęcia domu jak z magazynu deweloperskiego są na wyciągnięcie ręki – pełen troski voucher sprawi, że staniesz się bratem/siostrą numer jeden!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.