× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Odpoczynek i zabawa dla dwojga - voucher na pobyt w hotelu i aquapark | Jarocin
Odpoczynek i zabawa dla dwojga - voucher na pobyt w hotelu i aquapark | Jarocin

Zastanawiasz się nad prezentem, który będzie ciekawym pomysłem dla aktywnej pary dbającej o zdrowie? Albo romantycznym wypadem dla zakochanych? Od teraz da się to połączyć! Voucher na pobyt w hotelu z nieograniczonym dostępem do aquaparku w wybranym przez Ciebie wariancie to rozwiązanie, którego szukałeś! Wyjazd po brzegi wypełniony będzie relaksującymi atrakcjami. Pora na wyciszenie, pyszne jedzenie oraz zadbanie o swoje ciało i umysł!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Odpoczynek i zabawa dla dwojga - voucher na pobyt w hotelu i aquapark | Jarocin

Karta podarunkowa na 1- lub 2-dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu w Jarocinie z aquaparkiem to prezent, który Ty, jako jego dawca, możesz skompletować i dostosować do potrzeb bliskiej Ci pary. Wariant z jednym, czy dwoma noclegami? Z kursem nurkowania? Jedna, albo dwie romantyczne kolacje przy świecach, przygotowane przez szefa kuchni? Wszystko zależy od Ciebie!

Nocleg w eleganckim pokoju dwuosobowym w Jarocinie, pyszne śniadanie, a potem… Potem basen! Nieograniczony dostęp do aquaparku, basen sportowy i rekreacyjny, sauna i zabawa tylko dla zakochanej, bliskiej Ci pary. Im więcej czasu spędzą razem, tym silniejszy będzie ich związek - i to wszystko dzięki Tobie! Hotel, do którego skierowana jest karta podarunkowa, położony jest ok 70 km od Poznania, jest kompleksem sportowo-rekreacyjnym, do którego wraca się z ogromną przyjemnością. Otoczony jest ogromnym grabowym parkiem, jednym z największych w Europie, który sprzyja długim, romantycznym spacerom i rozmowom. Część gości powraca do hotelu przez wykwintne połączenie kuchni międzynarodowej i tradycyjnej polskiej, które zaspokaja podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

Menu serwowane w restauracji jest bogate i zróżnicowane, z przewagą dań kuchni europejskiej. Pozwala na zaspokojenie gustów gości niezależnie od dietetycznych lub regionalnych preferencji. Chcesz podarować ten wyjątkowy prezent osobie bliskiej Twojemu sercu? Nie zapomnij wpisać do treści vouchera osobistej dedykacji. Nic tak nie dodaje skrzydeł i motywacji do działania, jak piękny i troskliwy prezent dla bliskich.

 • Wariant 1. - Nocleg bez śniadania dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym, - aquapark bez ograniczeń. CENA: 200 zł
 • Wariant 2. - Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym, - aquapark bez ograniczeń.CENA: 250 zł
 • Wariant 3. - Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym, - kolacja dla dwojga, - aquapark bez ograniczeń.CENA: 350 zł
 • Wariant 4. - Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym, - aquapark bez ograniczeń , - jednorazowe nurkowanie w sprzęcie z instruktorem dla dwóch osób.CENA: 450 zł
 • Wariant 5. - Dwie noce w pokoju dwuosobowym dla dwóch osób bez śniadania, - 2 kolacje dla dwojga, - aquapark bez ograniczeń.CENA: 500 zł
 • Wariant 6. - Dwie noce w pokoju dwuosobowym dla dwóch osób ze śniadaniem, - 2 kolacje dla dwojga, - aquapark bez ograniczeń.CENA: 600 zł

Ważne informacje

 • Aquapark dostępny w godzinach od 6:30 do 22:00.
 • Doba hotelowa od godziny 14:00 (pierwszego dnia) do godziny 12:00 (drugiego dnia)
 • Dostępność: cały rok.
 • Przy wariancie z nurkowaniem wiek min. 10 lat i podstawowa umiejętność pływania.
 • Hotel, do którego skierowany jest voucher, znajduje się w Jarocinie.
 • Rezerwacji lub zmian w rezerwacji noclegu należy dokonać na min. 7 dni roboczych przed pożądanym terminem i nie później niż 28 dni przed końcem ważności vouchera.

DLA PARTNERA - Regularnie słyszysz, jak Twój chłopak/narzeczony/mąż narzeka na brak ruchu? Voucher dla dwojga rozwiązuje ten problem! Jeśli zbliżają się wielkimi krokami jego urodziny, Wasza rocznica, albo masz jakiś inny powód celebracji, nie musisz szukać pomysłu dłużej. Szczególnie, że w grę wchodzi romantyczny pobyt w hotelu, znakomite posiłki i nieograniczony dostęp do aquaparku. Po spaleniu kilku kalorii zjedzcie romantyczną kolację w nastrojowej atmosferze. Dodaj do vouchera własne życzenia, zmotywuj, spełnij jego marzenie. Oddajcie się sztuce celebracji Waszej miłości, długich rozmów i głębokiego relaksu!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.