Dla dbających o linię – voucher na wyszczuplające zabiegi

Prawda jest taka, że aby osiągnąć jakiś rezultat potrzeba do tego pracy i cierpliwości.  Nie ma sensu łudzić się, że istnieją cudowne terapie, które sprawią, że z dnia na dzień, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,  pozbędziemy się zbędnych kilogramów i zyskamy figurę wymodelowaną w taki sposób o jakim zawsze marzyliśmy. Nic co wartościowe nie przychodzi za darmo, a sukces jak wszystko, co ważne w życiu ma swoją cenę. Tą ceną jest determinacja, walka z samym sobą, ze zniechęceniem, z mnóstwem wymówek i lenistwem.

 

Jednak aby podjąć tę walkę ważna jest przede wszystkim motywacja, bo to ona pozwala wytrwać.  Więc jeśli, ktoś z Twoich bliskich toczy walkę nie tylko o figurę marzeń, ale przede wszystkim o zdrowie i lepszą kondycję, pokaż mu, że nie jest w tym sam i podaruj mu jeden z voucherów, które przybliżą go do wymarzonego celu jakim jest idealna figura.

Zacznij ćwiczyć
Nie oszukujmy się. W domowym zaciszu bardzo trudno zmobilizować się do codziennych ćwiczeń. Praca, dzieci, codzienne obowiązki… Kiedy już myślimy o tym, żeby zacząć trening z Chodakowską, nagle okazje się, że jest jeszcze coś do zrobienia. Dlatego podaruj bliskiej osobie voucher na karnet na siłownie, gdzie będzie miała stworzone optymalne warunki i dostęp do odpowiedniego sprzętu by zacząć wykonywać ćwiczenia, które przyniosą rezultaty. A może tygodniowy wyjazd na obóz sportowy gdzie obdarowany będzie miał okazję nie tylko uczestniczyć w zorganizowanych, regularnych treningach, ale też pozna nowych ludzi?

Zobacz czym są sztuki walki
Jeśli obdarowany zawsze marzył o tym by poznać sztuki walki to karnety na zajęcia z zakresu boksu, zapasów i sparingów są dla niego odpowiednim prezentem. Zajęcia są dedykowane zarówno Paniom jak i Panom, którzy chcą wpłynąć na poprawę swojej kondycji, rozładować w bezpieczny sposób energię oraz czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Po prostu tańcz

Taniec przynosi korzyści nie tylko ciału, ale również psychice. Zapobiega demencji, wpływa na ogólną sprawność ruchową, a także pomaga w nawiązywaniu interakcji towarzyskich oraz spala niechciane kalorie. Dlatego podaruj bliskiej osobie voucher na naukę zmysłowego i ognistego tańca argentyńskiego, energiczną zumbę czy salsę lub na wybrane zajęcia w szkole tańca.

Najważniejsza jest motywacja
Tak naprawdę klucz do sukcesu leży w odpowiedniej motywacji. A nic tak nie zmotywuje jak drugi człowiek, który służy wiedzą, pomocą i czuwa nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń. Więc może najlepszym prezentem będzie właśnie voucher na trening personalny i instruktażowy pod okiem wykwalifikowanego trenera osobistego?

Osoba, która podjęła się walki o lepsze zdrowie i kondycje musi wiedzieć, że nie jest w tym sama. Dlatego z pewnością ucieszy ją fakt, że ją w tym mądrze wspierasz, czego wyrazem i namacalnym dowodem jest podarowany voucher, dostosowany do jej potrzeb, predyspozycji i charakteru. Wymarzoną figurę można osiągnąć bowiem poprzez treningi na siłowni, pod okiem trenera personalnego, stawiając kroki na parkiecie, bądź poznając tajniki sztuki walki. Ważne by aktywność niosła za sobą również dozę przyjemności.

dla-dbajacych-o-linie-voucher-na-wyszczuplajace-zabiegi_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera