Idealny prezent dla męża lub narzeczonego

Mężczyzna po ślubie nie przestaje być równie ważny. Nadal istotne jest to, by tak samo jak jego żona czuł się dobrze w nowej społecznej roli, a nie był jedynie traktowany jako samobieżny bankomat do opłat za nowe ciuchy.

Prezent na urodziny czy pod choinkę dla męża nie musi być od razu ekskluzywny – liczy się przede wszystkim kreatywność i pomysł na to, jak zaskoczyć ukochanego męża. Jeśli jednak Twój facet to gadżeciarz, a Ty masz większy budżet i chciałabyś wybrać coś z gamy luksusowych prezentów, to na przykład grawerowany zegarek z osobistymi życzeniami od żony będzie przedmiotem, który Twój małżonek będzie nosić zawsze przy sobie z dumą i uśmiechem na twarzy.

Nikt inny, lepiej niż własna żona, nie oceni stylu i wyglądu mężczyzny. Dlatego świetnym pomysłem na prezent dla męża będzie uszyty na miarę garnitur, w którym Pan domu zaprezentuje się statecznie i męsko, niczym następny odtwórca roli Jamesa Bonda. W takim stroju spokojnie będzie mógł wybrać się zarówno do biura, jak i na wykwitną kolację z ukochaną.

Łatwo wyobrazić sobie zaskoczenie męża z niespodzianki, kiedy po powrocie do domu, zmęczony i zestresowany po ciężkim dniu pracy, zastanie na stole prezent w postaci butelki wykwintnego alkoholu, z dołączoną małą karteczką zapraszającą do degustacji whisky.

W prosty sposób można też umilić czas narzeczonemu prezentem na urodziny w formie wyjścia na strzelnicę, o którym skrycie marzył, a obawiał się zdania swojej ukochanej. Dodatkowo voucher na zakup broni sportowej pozwoli mu bezpiecznie i miarowo rozwinąć umiejętności.

prezent_dla_meza_1_800x600px

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera