Szukasz pomysłu na prezent dla Twojej drugiej połówki? Wybierz podwójny karnet na siłownię i wzajemnie się motywujcie!

Przed Wami kolejna rocznica związku? Chcesz zaskoczyć drugą połówkę wyjątkowym prezentem? Jeżeli oboje jesteście entuzjastami zdrowego stylu życia i lubicie w nietuzinkowy sposób spędzać wolny czas, mamy dla Was rozwiązanie idealne – podwójny karnet na siłownię. Ten pomysł na prezent przynosi podwójne korzyści. Podczas wspólnego treningu na siłowni, dbając o Wasze ciała, pielęgnujecie jednocześnie Wasz związek. Brzmi jak prezent marzeń, prawda?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Pomysły na prezenty, choć wydawałoby się trafione w dziesiątkę, często nie do końca są przemyślane. Kupując karnet, zwróć uwagę, czy trenerzy personalni dostępni są na życzenie i jakie zajęcia grupowe oferuje dany klub fitness. Porady trenera będą szczególnie ważne na początku Waszej fitness przygody. To, jak trenować na siłowni, zależy przede wszystkim od Waszych indywidualnych predyspozycji i od osobistych upodobań. Profesjonalista ułoży Wasz trening plan i podpowie, jak ćwiczyć na siłowni, aby w krótkim czasie osiągnąć zauważalne efekty. Kiedy już opadną pierwsze emocje po wręczeniu tego oryginalnego prezentu, pora na zakupy. W tym sezonie półki w sklepach sportowych pełne są ubrań na fitness w neonowych barwach. Takie niecodzienne stroje to nasza dodatkowa propozycja na oryginalne prezenty z okazji Waszego święta. A co powiecie na koszulki z przewrotnymi sportowymi hasłami? Obdarowując się nawzajem takimi śmiesznymi prezentami, jeszcze bardziej zwiększacie swoją motywację.

Razem, a jednak osobno

Ważne, by ćwiczenia na siłowni sprawiały frajdę każdemu z Was. Nie są one przeznaczone jedynie dla kulturystów pochłoniętych treningiem bicepsa, choć to niestety częsty stereotyp. Nie bez powodu Ewa Chodakowska stara się udowodnić, że trening na siłowni jest także dla kobiet. Podążajcie za poradami trenera. Dobierze on odpowiedni zestaw ćwiczeń na siłowni oddzielnie dla każdego z Was, tak by trening siłowy był możliwie jak najbardziej efektywny. Ćwiczenia na siłowni nie muszą być dla kobiet monotonne i nazbyt męczące. Zamiast treningu z hantlami, panie znacznie częściej decydują się na wybór zajęć grupowych, takich jak body fitness – kształtujący wszystkie partie ciała. Pamiętajcie, by przed rozpoczęciem przygody z treningiem fitness zrobić sobie wspólne zdjęcie. Po kilku wizytach na siłowni poza zmianą ciała każde z Was otrzyma kolejne super prezenty: poprawioną kondycję i wzmocnione uczucie.

Przyjemne z pożytecznym

Jeżeli do tej pory nie mieliście za wiele wspólnego ze sportem, zacznijcie od ćwiczeń na brzuch. Podobno to pierwsza część naszego ciała, po której widać, że daliśmy sobie pofolgować. Sześciopak to wymarzony prezent dla niego i dla niej. Ćwiczenia z siłowni możecie kontynuować w domu, w nieco zmienionej formie. Wiele cennych porad na temat siłowni i ćwiczeń fitness pojawia się na stronach internetowych znanych trenerów i na filmach instruktażowych w social mediach. W ostatnim czasie filmy z romantycznymi ćwiczeniami dla dwojga podbijają Facebooka. Zaaranżujcie mały seans filmowy i puśćcie wodze fantazji. Po intensywnym treningu cardio i wspólnych ćwiczeniach na siłowni pora na trening na mięśnie… Waszych serc.

karnet na siłownie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera