Kurs tańca jako niecodzienny pomysł na prezent dla najbliższych – rozruszaj swoich bliskich!

Zbliżają się imieniny bliskiej Ci osoby, a Ty nie masz pojęcia z jakim pojawić się upominkiem? Sklepy oferują duży wybór biżuterii, perfum oraz innych rozmaitych gadżetów, ale trudno znaleźć wśród nich naprawdę wyjątkowy i niecodzienny prezent, który na długo zapadnie w pamięć obdarowywanej osobie. Zamiast kolejny rok z rzędu wręczać solenizantowi zestaw kosmetyków, lepiej zainwestować w coś, co jest równocześnie praktyczne i niebanalne! Do takich podarunków z pewnością można zaliczyć voucher na kurs tańca. Poniżej dowiesz się dlaczego!

Moda na akademię tańca

Jak zapewne zauważyłeś, panuje obecnie moda na zdrowy tryb życia. Codziennie z każdej strony można usłyszeć, że zdrowa dieta i aktywność fizyczna mają niebagatelny wpływ na samopoczucie, figurę, a nawet na długowieczność. Pod wpływem reklam i billboardów promujących fit-produkty sam z pewnością nie jeden raz zastanawiałeś się nad zmianą swoich nawyków na nieco lepsze. Jak wiadomo – mimo szczerych chęci – nie zawsze wystarczy motywacji do wprowadzenia w życiu większej ilości sportu. Możesz mieć pewność, że Twoim bliskim również przyszła do głowy myśl, aby bardziej zadbać o siebie. Dlaczego by więc im tego nie ułatwić? Jak wiadomo, taniec jest jedną z najprzyjemniejszych form aktywności fizycznej.

Upominek w postaci karty podarunkowej na zajęcia taneczne będzie zatem stanowić świetną motywację do ruszenia się z fotela. Boisz się, że bliskiemu nie przypadnie do gustu taka niespodzianka? Zupełnie niepotrzebnie! Opanowanie podstaw układów tanecznych nie jest skomplikowane. Instruktor tańca czuwa nad tym, aby każda z osób na zajęciach nadążała za nauką układu tanecznego. Nie musisz też martwić się tym, że solenizant nie znajdzie na lekcjach tańca niczego dla siebie lub że brak partnera do tańca uniemożliwi mu naukę.

Warsztaty taneczne – ofert bez liku

Obecnie studia tańca oferują duży wybór kursów – od tańca klasycznego, aż po taniec współczesny. Znajdziemy wśród nich między innymi taniec typu salsa, rumba, taniec dyskotekowy, hip hop, co więcej zumbę, podstawy baletu, taniec brzucha a nawet taniec nowoczesny. Jest zatem w czym wybierać! Obdarowywana przez Ciebie osoba bez kłopotu znajdzie ulubiony styl, bez względu na to, jaki ma temperament czy upodobania. Nie musisz również obawiać się, że Twoja przyjaciółka lub znajomy będzie miał problem ze znalezieniem czasu na ćwiczenia między pracą a obowiązkami domowymi. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że zajęcia zazwyczaj odbywają się w godzinach popołudniowych, co umożliwia połączenie ich z codziennymi obowiązkami.

Kursy nauki tańca są doskonałą alternatywą dla siłowni, za którą nie każdy przepada. Miesięczny koszt lekcji tańca jest różny w zależności od częstotliwości spotkań i wielu innych kryteriów. Voucher z pewnością będzie wymarzonym prezentem dla najbliższych, którzy potrzebują mobilizacji do działania. Dodatkowo pokażesz w ten sposób bliskim Ci osobom, że zależy Ci na ich świetnym nastroju i zdrowiu, które jest przecież najważniejsze!

prezent dla najbliższych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
2 komentarze
  1. Siostra podarowała mi voucher na kurs tańca. Zaprosiłam mojego narzeczonego i było super, nauczyłam się podstawowych kroków, które na pewno wykorzystam na moim weselu .

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera