Kurs językowy lub voucher do szkoły języków obcych jako pomysł na prezent dla pracowników

Znajomość języków obcych to niezwykle doceniana w dzisiejszych czasach umiejętność. Zwłaszcza znajomość angielskiego, który należy do języków międzynarodowych, pozwala między innymi na zdobycie lepszej pracy, umożliwia również porozumiewanie się z ludźmi z różnych krajów na świecie.

Jeśli posiadamy własną firmę i myślimy o jej rozwoju i nawiązaniu kontaktów z kontrahentami zagranicznymi, koniecznie powinniśmy sprawdzić poziom angielskiego wśród swoich pracowników. Jeśli nie jest on zadowalający, spokojnie można nadrobić te zaległości, rozglądając się po szkołach językowych za ofertą dostosowaną dla firm. Jest w czym wybierać, więc każdy pracodawca z pewnością znajdzie kurs odpowiadający jego wymaganiom.

Różne poziomy zaawansowania
W zależności od poziomu znajomości języka angielskiego, pracodawca może wybrać kurs dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Oczywiście będzie to nie tylko angielski używany na co dzień, ale również słownictwo biznesowe, dostosowane do specyfiki danej firmy. Szkoły językowe w ramach języka biznesu oferują również zajęcia po angielsku w ramach zarządzania, przygotowywania prezentacji i przemówień, zwracają również uwagę na body language, który w różnych kulturach może mieć inne znaczenie.

Zajęcia online
Dla niezwykle zajętych pracowników, będących w rozjazdach, warto pomyśleć o zajęciach języka angielskiego online. Większość szkół ma do zaproponowania vouchery na e –kursy dla dorosłych. Po zalogowaniu się na platformę językową można z nich korzystać,o każdej dogodnej porze i w każdym miejscu, jeśli mamy tylko dostęp do Internetu. Dla mających problemy z mówieniem, szkoły proponują vouchery na konwersacje z native speakerem. Indywidualne zajęcia to świetna i niezwykle efektywna metoda opanowania języka i pokonania lęku przed popełnianiem błędów.

Kurs angielskiego za granicą
Dla pracodawców, którzy nie żałują grosza na własnego pracownika i są w stanie zainwestować więcej pieniędzy, bo wiedzą, że w przyszłości i tak się to zwróci, szkoły językowe mają do zaproponowania szkolenia za granicą. W międzynarodowym środowisku nie ma wielkiego wyboru i trzeba mówić, i jeszcze raz mówić po angielsku. Kontakt z native speakerem pozwala na osłuchanie się z akcentem, co z kolei wpływa na efektywniejsze rozumienie. Kurs za granicą może być nagrodą dla pracowników, którzy osiągają świetne wyniki w firmie i są gwarantem dalszego jej rozwoju.

Bez wątpienia kursy językowe są rewelacyjnym pomysłem na inwestycję w kadry. Będąc pracodawcą i planując rozwój firmy, zdecydowanie warto inwestować w pracowników, którzy z pewnością nie pozostaną dłużni. Możliwości nauki jest wiele, od kursów grupowych, poprzez online czy zajęcia indywidualne z native speakerem czy wyjazdy za granicę. Podsumowując, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli tylko ma chęci do nauki.

Kurs językowy lub voucher do szkoły języków obcych jako pomysł na prezent dla pracowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera