Niespodzianka na rocznicę ślubu – kupon na kurs nurkowania dla dwojga z nauką całowania pod wodą

Zaczerpnij powietrze i wstrzymaj oddech, bo mamy dla Ciebie coś naprawdę wielkiego – pomysł na prezent, który będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twojej drugiej połówki! Jeśli nie od dziś zastanawiasz się, co mogłoby sprawić największą radość w rocznicę Waszego ślubu, to proponujemy wyjątkowy prezent – voucher na kurs nurkowania dla dwojga z nauką całowania pod wodą. Dla wielu par alternatywną odskocznią od codzienności jest aktywne spędzanie czasu, a kurs nurka jest niezwykle oryginalnym prezentem.

Nurkować każdy może

Na pewno wiele razy podziwialiście czarujące i namiętne filmowe sceny pocałunków pod wodą. Może sami już tego próbowaliście? Tylko z pozoru wygląda to na bardzo łatwe i niestety bardzo często bez odpowiednich umiejętności i przygotowania można nałykać się wody, dlatego wymarzonym prezentem będzie nauka nurkowania dla dwojga. Wspólnie nauczycie się nowych rzeczy i spędzicie razem niezapomniane chwile. Dodatkowym atutem kursu nurkowania z nauką całowania pod wodą będzie oryginalny film lub 10 podwodnych zdjęć w jakości HD oczywiście! Nie każdy musi zostać profesjonalnym nurkiem, ale na początek na pewno przyda Ci się kurs płetwonurka, dzięki któremu sprawdzisz, czy taka rola jest dla Ciebie odpowiednia.

Jeżeli chodzi o niezapomniane pomysły na prezenty, jest to z pewnością jeden z tych, które zapamiętuje się na zawsze. Ponadto uwiecznienie tego momentu na zdjęciach to pamiątka na wieki, którą w przyszłości będziecie wspominać przy kominku z wnukami. Chyba nie musimy dodawać, że to prezent marzeń? Kurs nurkowania dla dwojga jest również skierowany do osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z podwodnym światem. Nurkowanie dla początkujących pomoże Wam w zdobyciu odpowiednich umiejętności i gwarantujemy, że podstawy nurkowania będziecie mieć w małym palcu!

Sztuka całowania

Czy wiesz, że najdłuższy pocałunek pod wodą odbył się w 2012 roku w Niemczech, a tego wyczynu dokonała para, która potrafiła wytrzymać w tym stanie aż 20 minut i 11 sekund! Kto wie, może następny rekord pobijesz właśnie Ty razem ze swoją ukochaną? Do tego celu z pewnością przybliży Was karta podarunkowa do szkoły nurkowania, gdzie zapoznacie się z abc nurkowania, a wszystkie tajniki tej niezwykłej profesji przestaną być dla Was obce. Lekcje z instruktorem nurkowania to świetna zabawa, bezpieczeństwo i satysfakcja.

Niespodzianka na rocznicę, czyli przez żywioł do serca

Pocałunek pod wodą wzbudza silne emocje – wyobraź to sobie – unosicie się w wodzie, bardzo blisko siebie, przytrzymujecie się, żeby któreś z Was gwałtownie nie odpłynęło. Może ta przygoda spodoba Wam się tak bardzo, że wspólnie zapiszecie się do klubu nurkowego?

Pływanie jest nie tylko przyjemne, ale pomaga też w rzeźbieniu sylwetki. A co najważniejsze – jeśli wybierzecie się na przykład na obóz nurkowy – będziecie mogli spędzić ten czas razem. Wiele osób wybiera nurkowanie w ciepłych wodach i podziwianie raf koralowych zamiast na przykład wycieczek w góry. Jeśli również masz już dosyć nart i dotychczasowych form aktywności, to voucher na szkolenie nurkowe jest właśnie dla Ciebie – już teraz zaczerpnij łyk powietrza i wstrzymaj oddech, żeby ćwiczyć płuca przed kursem nurkowania!

Zobacz lekcje z instruktorem nurkowania

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera