Zumba! – niespodzianka dla niej naładowana pozytywną energią

Do urodzin Twojej dziewczyny, przyjaciółki lub siostry pozostało jeszcze sporo czasu, ale Ty już myślisz, co możesz jej podarować? Ona zawsze pamięta o Twoich urodzinach i za każdym razem zaskakuje Cię coraz bardziej pomysłowym prezentem. Dlatego tym bardziej nie możesz dać plamy w jej święto. Całe szczęście znaleźliśmy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Karta podarunkowa na zajęcia zumby to spełnienie marzeń każdej dziewczyny – nawet tej, która nie jest sportową duszą. W końcu kto nie chciałby spędzić popołudnia w gronie świetnych ludzi przy dźwiękach latynoskiej muzyki?

Kurs zumby dla zielonych, czyli dla kogo ta zumba?

Twoja przyjaciółka nie chce słyszeć o nauce tańca, mówiąc że ma dwie lewe nogi i nawet warsztaty taneczne nie są w stanie jej do tego przekonać. Tym razem żadne wymówki jej nie pomogą. Zumba to idealny sposób na rozładowanie energii, ponieważ łączy w sobie elementy aerobiku z różnymi stylami tańca: salsą, mambo, sambą – które są nam tak dobrze znane z programu „Taniec z gwiazdami”. Kto z nas nie chciałby choć na chwilę poczuć się na parkiecie, jak gwiazda wśród świateł reflektorów? Inwestycja w kurs tańca zumby to świetny pomysł na prezent, który bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Nauka zumby krok po kroku pozwala lepiej poznać siebie i swoje ciało. Poprawia koordynację ruchową oraz – jak każde ćwiczenia fizyczne – stymuluje i poprawia pracę naszego organizmu.

Zajęcia taneczne pod okiem przystojnego instruktora tańca? To nie sen!

Studio tańca jest zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nim swobodnie i komfortowo. Wszystkie warsztaty taneczne odbywają się w bardzo miłej atmosferze nastawionej na dobrą zabawę, a nie na rywalizację. Z doborem partnera do tańca też bez wątpienia nie będzie problemu – w końcu każdy chce się lepiej poznać i wspólnie ćwiczyć podstawowe kroki zumby. Dodatkowo zajęcia z instruktorem zumby pozwalają w szybkim czasie opanować układ taneczny do perfekcji.

Zumba to taniec bardzo rytmiczny, który jest nastawiony przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego nie ma lepszej metody na zrobienie sylwetki przed wakacjami niż udanie się na warsztaty taneczne (zobacz zajęcia Zumby w rytmie Despacito).

Taniec zumba – poleciłabyś najbliższym?

Co takiego kryją w sobie kroki zumby dla początkujących, że każdy z chęcią pragnie kontynuować z nimi swoją przygodę? Dlaczego zwykłe lekcje tańca nie przyciągają tak wielu osób? O efektach po zumbie można by opowiadać godzinami. Nauka zumby to nic strasznego – kilka podstawowych kroków tanecznych, energetyczna muzyka oraz masa pozytywnie zakręconych osób. Najlepiej, by Twoi bliscy sami przekonali się, co daje zumba. Gwarantujemy Ci, że po wykorzystaniu vouchera na zajęcia nie będą posiadali się z wdzięczności. Zumba nawet jako niespodzianka dla dziewczyny bez okazji będzie strzałem w dziesiątkę!

 

Zobacz co daje zumba

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
4 komentarze
  1. Mojej siostrze opowiem jak było, a było ekstra może i ją uda mi się przekonać, że to świetny pomysł na spędzenie fajnie czasu .

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera