Laurki na Dzień Babci i Dziadka

Trudno wyobrazić sobie Dzień Babci i Dziadka bez laurek od wnuków. To już tradycja, że dzieci tworzą piękne rysunki z tej okazji. Taki prezent jest dla dziadków zdecydowanie bardziej cenny niż drogie podarunki z najwyższych sklepowych półek. Taka prosta laurka będzie przechowywana latami w rodzinnym archiwum, dlatego trzeba się tym bardziej postarać, aby była wyjątkowa.

W tworzenie takiej laurki dla babci może być zaangażowana cała rodzina i nie wymaga zbyt wielkich nakładów finansowych. Obecnie nie trzeba się też ograniczać do zwykłego papieru i nożyc. Pomocny okazuje się być Internet. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują inspiracji, wzorów oraz porad na temat tego jak zrobić laurkę na dzień babci i dziadka lub jakie życzenia do takiej laurki będą najbardziej odpowiednie.
Oryginalny pomysł na laurkę stanowi z pewnością nadruk na kubku w formie zdjęcia wnuków ze specjalną, spersonalizowaną dedykacją. Jest to praktyczny i zarazem piękny podarunek, który na pewno znajdzie pożytek, a jednocześnie będzie stanowił obiekt, którym dziadkowie będą się chwalić wśród swoich znajomych. Będą oni z dumą prezentowali takie kubki podejmując gości czy po prostu pijąc poranną kawę.

Równie dobrą ideą na zrobienie laurki na dzień babci i dziadka jest praca w formie portretu wykonanego własnoręcznie przez wnuczkę czy wnuka. Może się to także okazać początkiem wielkiej kariery wnuka jako artysty. Taki prezent można też przygotować jako wspólny projekt całej rodziny. Wystarczy wydrukować zdjęcie na płótnie i własnoręcznie wykonać ciekawą ramę do obrazu. Odrobina inwencji twórczej i dobrej zabawy może bardzo wiele zdziałać. A taki obraz dziadkowie chętnie powieszą w najbardziej widocznym miejscu w salonie. Tak by zawsze mieć rodzinę jak najbliżej siebie.

Nieważne czy laurka dla babci czy na dzień dziadka jest estetycznie wykonana czy nie. Dla dziadków z pewnością będzie najpiękniejsza, ponieważ liczą się chęci, czas oraz serce włożone w przygotowanie takiego prezentu. Taki upominek będzie przywoływał wiele ciepłych wspomnień każdego dnia.

Laurki na dzień babci i dziadka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Komentrze zostały zamknięte

Zapisz się do newslettera