Karta podarunkowa na dzień w SPA dla niej i dla niego – podaruj bliskiej Ci osobie relaks i odprężenie w zgodzie z naturą!

Zbliża się rocznica Waszego ślubu? A może szukasz wyjątkowego prezentu dla żony lub dla męża? Co powiesz na odpoczynek w SPA? Jest to wymarzony prezent dla wszystkich par, które wiecznie żyją w pośpiechu i nie mają czasu na relaks ani na romantyczne chwile tylko we dwójkę.

Marzy Ci się dzień spędzony na zabiegach w SPA? Nic prostszego! Zabierz swoją drugą połówkę do ekskluzywnego SPA, gdzie razem poddacie się relaksującym zabiegom, które ukoją Wasze zmysły i ciało. Voucher do SPA to wyjątkowy prezent zarówno dla niej, jak i dla niego. W skład karty podarunkowej wchodzą masaże i zabiegi wykonywane w gabinecie botanicznym w otoczeniu ponad 120 roślin różnych gatunków. Roślinność sprawia, że w pomieszczeniu panuje mikroklimat, a idealnie czyste i rześkie powietrze pozwala na maksymalne odprężenie. Pobyt w SPA dla dwojga zbliży Was do siebie i sprawi, że zapomnicie o całym otaczającym świecie. Będziecie mogli oddać się w ręce najlepszych specjalistów i poczuć się, jak byście byli na wakacjach. Możecie być pewni wysokich standardów usług oraz tego, że pracownicy używają najwyższej jakości produktów.
Kto by się oparł tak cudownym doznaniom!

Możecie zdecydować się na jednodniowy w pobyt SPA albo na pakiet day SPA. To od Was zależy czy ma być to spontaniczny wyjazd na jeden dzień, czy też długi romantyczny weekend.

Taki voucher do SPA to wyjątkowy prezent nie tylko (jak wielu zapewne myśli) dla kobiet. Panowie również mogą świetnie bawić się w SPA. Jeśli zatem zastanawiasz się nad eleganckim prezentem dla mężczyzny, to będzie strzał w dziesiątkę! Szczególnie jeśli Twój ukochany jest zapracowany, a jedyne o czym myśli po wyjściu z pracy, to położyć się do łóżka. Na pewno spodoba mu się np. masaż relaksacyjny. Wypad do SPA to ekskluzywny prezent dla mężczyzny, który ceni sobie spokój i lubi przyjemnie spędzać czas wolny. Oczywiście nie tylko sprawdzi się on u małżonków, ale także u ojców czy braci. Być może nie masz jeszcze prezentu na dzień taty? Podaruj zatem voucher do SPA i problem z głowy!

A jeśli to pan organizuje wypoczynek w SPA dla niej, to może być pewny, że jego ukochana będzie w siódmym niebie, otrzymując taki upominek. Masaż to coś, co kocha każda kobieta! Dodatkowo, dzięki przyjaznemu otoczeniu, można się lepiej zrelaksować.

Pobyt w SPA na prezent to prezent nie tylko dla kobiet lub mężczyzn, którzy podarowują sobie nawzajem taki upominek. Tego rodzaju voucher możesz podarować np. swoim rodzicom lub znajomym, którzy są świeżo upieczonym małżeństwem. Karta podarunkowa również dobrze sprawdzi się jako prezent dla paczki przyjaciół.

Sprawdź ekskluzywne SPA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
2 komentarze

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera