Oryginalne prezenty na wieczór panieński

Wieczory panieńskie i prezenty z tej okazji stały się już w Polsce tradycją. Obecnie niemal każda przyszła panna młoda tydzień lub kilka tygodni przed ślubem korzysta z ostatnich chwil wolności. Pomysły na ciekawe prezenty ten wyjątkowy wieczór są różne – szaleństwo na dyskotece, domówka ze striptizem, czy inne rozrywki.

Zwykle taki wieczór organizuje świadkowa, a w zabawę włączają się też koleżanki czy siostry, które pojawią się również na ślubie. Pozostaje pytanie, co podarować przyszłej pannie młodej. Jeśli chodzi o oryginalne prezenty na wieczór panieński, wybór jest naprawdę duży. Może to być coś praktycznego, typowo pamiątkowego lub coś z podtekstem erotycznym. Tym razem proponujemy jednak nietypowe i ciekawe prezenty na wieczór panieński, które zarazem będą przede wszystkim przydatne.

Jak wybrać ciekawy prezent na wieczór panieński?

1. Relaks przede wszystkim! To naprawdę oryginalny prezent na wieczór panieński. Dobrze wiemy, jak stresujące mogą być przygotowania do ślubu. Warto więc podarować przyszłej pannie młodej voucher do SPA lub karnet na masaż. Możecie też wybrać zestaw do masażu w domu, zawierający różne olejki do masażu, które działają odprężająco i relaksacyjnie.

2. Książka. Tutaj wybór naprawdę jest duży. Warto jednak postawić na nieco zabawniejszy akcent i kupić książkę-poradnik w stylu „Jak żyć z teściową?” lub „Jak wychować męża?”. Takie prezenty na panieński wieczór zawsze się sprawdzają. Lektura z pewnością ucieszy przyszłą mężatkę, a może się nawet przyda.

3. Awaryjna ramka na zdjęcia. Możecie ją nawet wykonać same. O co chodzi? To ramka z przesuwanymi zdjęciami, gdzie na co dzień na widoku będzie zdjęcie Waszej znajomej, a w razie niespodziewanej wizyty teściowej szybko zmieni je na zdjęcie „ukochanych teściów” ☺

4. Biżuteria. Może to być jakiś fajny komplet albo srebrny łańcuszek ze znakiem nieskończoności, symbolizujący Waszą przyjaźń. Innym pomysł to personalizowana, drewniana i ciekawa szkatułka na biżuterię.

5. Niezapomniane przeżycia. Bo prezenty na wieczór panieński nie muszą być banalne. Po ślubie może już nie być okazji do różnego rodzaju rozrywek, zwłaszcza kiedy pojawią się dzieci. Możecie jej podarować więc voucher na lot balonem, degustację czekolady czy skok na bungee.

Jak widać, ciekawe prezenty na wieczór panieński wcale nie muszą kojarzyć się z gadżetami erotycznymi. Jest wiele innych, nietypowych a do tego oryginalnych pomysłów.

Oryginalne prezenty na wieczór panieński

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera