Pełen energii prezent dla przyjaciółki – voucher na zajęcia fitness

W prawdziwej przyjaźni liczy się nie tylko wspólnie spędzony czas, ale również wsparcie jakie okazujemy sobie wzajemnie. Jeśli więc Twoja przyjaciółka już któryś rok z rzędu walczy z dodatkowymi kilogramami i przekłada w czasie realizację noworocznego postanowienia, które zakłada to, że wróci do figury sprzed ciąży, pomóż jej uniknąć kolejnego rozczarowania i pokaż, że stać ją na wiele i może osiągnąć zamierzony cel. Zadbaj o kluczowy aspekt w odchudzaniu czyli o motywację. Podaruj jej voucher na jedne z różnorodnych zajęć fitness, dzięki którym nie będzie miała wymówek, bo czas ważności prezentu jest ograniczony. Dlatego już niebawem będzie cieszyła się z tego, że jej ulubione sukienki znowu na nią pasują, a to wszystko dzięki… Tobie

Walcz o siebie

W walce o lepszą figurę oprócz motywacji liczy się także wiara w sukces. Pokaż swojej przyjaciółce, że wymarzoną sylwetkę może osiągnąć bez katorżniczych diet i efektu jo – jo. Wystarczą ćwiczenia na siłowni, gdzie w odpowiednich warunkach i pośród profesjonalnego sprzętu Twoja przyjaciółka szybko dojdzie do formy. A może podarujesz jej coś specjalnego? Voucher na tygodniowy obóz sportowy, gdzie nad jej postępami będą czuwać profesjonaliści, a ona nauczy się jak efektywnie wykonywać ćwiczenia w domu, o nowych znajomościach nie wspominając.

Ćwiczenia mogą być przyjemne
Kto powiedział, że ćwiczenia to musi być istna męka? Pokaż swojej przyjaciółce, że aktywność fizyczna może być tym elementem, na który czeka się z utęsknieniem cały tydzień. Zaproś ją na warsztaty twerkout fitness, który ma już pokaźne grono zwolenniczek na całym świecie, a przyjemna forma tej aktywności spala nie tylko kalorie, ale też dostarcza potrzebnej dawki endorfin. Kto z nas jako dziecko nie lubił skakać na trampolinach? Dzięki ćwiczeniom i zwykłemu skakaniu też może stracić niechciane kilogramami, doskonale się przy tym bawiąc. A może Twoja kumpela zawsze chciała nauczyć się tańczyć zumbę lub salsę? Teraz nie tylko pozna podstawowe kroki, ale szybko wróci do wymarzonej figury dzięki tym ognistym i angażującym wiele mięśni tańcom.

Z trenerem osiągniesz swój cel
Nic tak nie zadziała na Twoją przyjaciółkę jak baczne oko trenera, który będzie ją odpowiednio wspierał i motywował. Na bieżąco będzie mógł śledzić jej postępy i czuwać nad przebiegiem ćwiczeń. A może jej ukochany zechce towarzyszyć jej w tych treningach, jeśli czujesz, że jemu również przyda się odrobina ruchu, podaruj im specjalny voucher na trening personalny dla pary.

Spraw by Twoja przyjaciółka uwierzyła w swoje możliwości i w to, że i ona już niebawem będzie mogła cieszyć się wymarzoną figurą. Tu nie chodzi przecież tylko o wygląd fizyczny. Priorytetem jest także zdrowie, a jak wiadomo aktywność fizyczna jest niezbędna do tego by zachować nasz organizm w dobrej kondycji i zapewnić mu sprawność na długie lata, nie mówiąc już o takich czynnikach jak samoakceptacja czy odpowiednia samoocena. Pokaż swojej przyjaciółce, że jesteś z nią w tej walce o lepszą figurę.

voucher-na-zajecia-fitness_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera