Pomysł na prezent dla ukochanej babci

Babcia to osoba, która sprawiła, że miałaś dzieciństwo pachnące domowym chlebem i słodką szarlotką? To ona przychodziła na Twoje szkolne akademie, cieszyła się z każdej piątki w dzienniku i usprawiedliwiała wagary w tajemnicy przed rodzicami? Teraz, kiedy kolejny raz kończy 18 lat, pokaż jej jak bardzo jest dla Ciebie ważna, i że właśnie nadszedł czas byś choć w niewielkim stopniu odwdzięczyła się jej za to co dla Ciebie zrobiła i nadal robi. Przygotowaliśmy dla Twojej babci niesamowite vouchery, które pokażą jej nie tylko ile dla Ciebie znaczy ale również umilą jesień życia.

Z wnukami przed obiektywem
Twoja babcia najbardziej na świecie kocha prawnuki, które bezgranicznie rozpieszcza słodyczami i wypiekami podczas każdej niedzielnej wizyty? Zatrzymaj czas i spraw by zarówno Twoja babcia jak i wnuki mogły przeżyć wspólnie niesamowity czas przed obiektywem. Stylizacje i profesjonalne ujęcia sprawią, że fotografie na pewno zachwycą i wzruszą resztę rodziny.

Odświeżone wnętrze
Twoja babcia marzy o remoncie i odświeżeniu swojego mieszkania? Wiadomo, że w przytulnym wnętrzu człowiek lepiej się czuje. Dlatego spraw by pomieszczenia domu Twojej babci były nie tylko ładne, ale też funkcjonalne. Pomoże w tym porada architekta, który zaprojektuje zarówno sypialnie, pokój gościnny bądź stworzy wizualny projekt w trójwymiarze.

Piękna na zawsze
Twoja babcia zawsze była elegancka? Mamy więc prezent, który na pewno ją ucieszy. Pozwól jej poddać się zabiegom spa by mimo upływu lat w dalszym ciągu czuła się piękna i atrakcyjna. Czeka na nią m.in. pakiet odmładzających zabiegów na twarz i ciało, który zawiera peeling ciała, zabieg na twarz dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry, masaż ciała z użyciem kosmetyków babor czy też manicure paznokci wraz z koloryzacją.

Dzień pełen relaksu

Podaruj babci dzień pełen relaksu, który nie tylko zregeneruje jej ciało ale też odpręży umysł. Voucher kwotowy do salonu spa for you , pozwoli babci cieszyć się z takich zabiegów jak rytuał odświeżająco regenerujący, zabieg diamentowy czy czekoladowy. Wykwalifikowany kosmetolog dokona odpowiedniego wyboru dla Twojej babci. Tajski peeling ciała pozwoli pozbyć się stresu i oczyszczająco wpłynie skórę, a voucher na day spa Luxury oferuje zabiegi m.in na poprawę kondycji cery.

Pokaż swojej babci jak bardzo ją kochasz i spraw by w pełni korzystała z uroków jesieni życia, która może być pięknym i fascynującym czasem w jej życiu. Podaruj Twojej babci radość, której się nie spodziewa.

prezent-dla-babci_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera