Pomysły na prezent dla siostry

Mimo, że biliśmy się z nią w dzieciństwie i jej cała pełna różu i jednorożców osobowość denerwowała nasze chłopięce ego do granic białej gorączki, żaden brat nie wyobraża sobie świata bez młodszej czy starszej siostry. I pójdzie na wojnę ze wszystkimi, jeśli tylko okaże się, że jest choć trochę zagrożona.

Dlatego kwestia trafionego prezentu dla siostry jest sprawą honorową. Bardzo istotne jest, by idealny brat dokładnie wstrzelił się w upodobania jednej z najważniejszych dam w swoim życiu, tak aby prezent był w 100 % trafiony.

Wymarzonym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla siostry będzie bilet na koncert ukochanego wokalisty, którego plakaty wiszą na każdej ścianie pokoju, z wejściówkami za kulisy i możliwością poznania idola, może nawet z możliwością zrobienia pamiątkowego selfie, by ilość polubień na Instagramie skoczyła aż pod sufit.

Niezapomniane osiemnaste urodziny to coś, co w pamięci każdej dziewczyny pozostanie na zawsze. Szczególnie, kiedy brat wspólnie z przyjaciółkami i znajomymi zorganizuje sweet eightteen rodem z amerykańskiego balu maturalnego, gdzie solenizantka będzie czynić honory niepodzielnej królowej balu. Dodatkowym prezentem na 18 urodziny dla siostry lub nagrodą za pomyślnie zdaną maturę mogą być wymarzone warsztaty, np. wakacyjny kurs jazdy konnej lub coś mniej zobowiązującego – z kategorii śmiesznych prezentów, np. koszulka z zabawnym nadrukiem lub szalona metamorfoza fryzury.

Nie można zapominać o najważniejszym dniu w życiu każdej kobiety. Idealny prezent ślubny dla siostry nie powinien być ani zbyt nachalny, ani niepoważny – właśnie taki wyważony będzie doskonałym wyrazem uczuć do siostry i doskonałym dodatkiem do życzeń na nową drogę życia, a także obietnicą wsparcia w razie problemów lub wątpliwości.

Prezent dla siostry

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 głosów, średnio: 4,60 na 5)
3 komentarze
  1. już widzę szaloną metamorfozę fryzury…. może Wam uda się przekonać siostrę, że fajnie iść czasem się odstrzelić.. wygolić,
    koszulka śmieszna..nie przejdzie.. ale może jakieś warsztaty…dla sowy -mądrej głowy;)

  2. Wymarzony prezent dla siostry może być to kurs jazdy konnej , czy bilet na koncert ulubionego zespołu . Na pewno sprawi jej to radość tym bardziej , jeśli o zdobycie biletu będziemy musieli się bardzo postarać. Ale czego się nie robi dla kochanej siostry

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera