Prezent dla kobiety: Co kupić na 30-te urodziny?

Wydaje Ci się, że nigdy nie zrozumiesz czego tak naprawdę pragną kobiety i utwierdzasz się w przekonaniu, że sporo prawdy jest w powiedzeniu, że płeć piękna pochodzi z Wenus, który jest lata świetlne oddalony od Marsa, z którego zapewne wywodzą się mężczyźni ? Straciłeś już nadzieję, że uda Ci się znaleźć wyjątkowy prezent na 30-ste urodziny dla Twojej wybranki? Nie martw się! Przychodzimy z pomocą! Oto garść pomysłów na urodzinowy prezent, które zachwycą każdą kobietę.


Babski wypad

Podaruj jej coś o czym marzy każda kobieta. Wyjazd do spa z przyjaciółką podczas, którego będą mogły się totalnie zrelaksować a czas pomiędzy kolejnymi zabiegami spędzić na ploteczkach.

Piękno uchwycone w kadrze
Udowodnij jej, że po 30-stce naprawdę wygląda zjawiskowo! Czasem słowa nie wystarczą dlatego warto by miała dowód w ręku. Podaruj jej voucher na sesję zdjęciową, która ukaże jej zniewalające piękno.

Królowa parkietu
Każda kobieta marzy o tym by być podziwiana w tańcu. Pomóż jej w tym i ukończcie kurs tańca, dzięki któremu będziecie brylować na każdym parkiecie. A może wielkimi krokami zbliża się Wasze wesele? Voucher na naukę pierwszego tańca będzie więc strzałem w dziesiątkę!

Nasze propozycje

Wege uczta
Twoja luba jest wegetarianką? Jeśli tak to podaruj jej voucher na prawdziwą wegańską ucztę. Zaproście przyjaciół i spędźcie naprawdę miły, urodzinowy wieczór ciesząc się swoim towarzystwem.

30- ste urodziny to data, kiedy można już robić pierwsze podsumowania minionych lat. Spraw by ten dzień był dla niej naprawdę pełen przyjemności i niezależnie od bilansu zysków i strat zapewnij ją o swoim niegasnącym uczuciu. Pokaż jej jak bardzo ją kochasz, a specjalny voucher udowodni jej, że najlepsze dopiero przed nią, bo życie zaczyna się po 30-stce!

prezent-dla-kobiety-na-30_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera