Jaki prezent na ślub koleżanki?

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w życiu Twojej koleżanki? Ferwor przygotowań udzielił się także Tobie i momentami masz wrażenie jakby to był Twój własny ślub? Dlatego bardzo chcesz by wszystko poszło zgodnie z planem, a Twoja koleżanka była w tym dniu naprawdę szczęśliwa? Wiesz, że przyczynić się do tego może prezent, który dostanie od Ciebie na nową drogę życia, dlatego spraw by to było coś naprawdę oryginalnego, coś co będzie wspólnie z mężem wspominać przez długie lata małżeństwa.

Niezapomniane emocje
Chcesz zagwarantować by to małżeństwo od samego początku było udane i emocjonujące? Nic tak nie łączy ludzi jak wspólna adrenalina, dlatego podaruj Państwu Młodym, coś co o czym będą opowiadać swoim wnukom – voucher na jeden z rodzajów sportów ekstremalnych takich jak nurkowanie pod wodą, skok spadochronowy czy też lot motolotnią.

Nowa przestrzeń
Młodzi potrzebują swojego miejsca na ziemi i na pewno lada moment będą myśleć o wiciu wspólnego gniazdka. Jeśli chcesz im w tym pomóc, podaruj im coś co z pewnością ich ucieszy – voucher na projekt wybranego pomieszczenia bądź tarasu wykonany przez architekta, który naprawdę jest na bieżąco ze wszystkimi trendami jeśli chodzi o funkcjonalne mieszkanie.

Nasze propozycje

Przetańczyć z Tobą chce… całe życie
A może podarować przyszłej parze młodej prezent z wyprzedzeniem? Voucher na kurs tańca dla młodej pary sprawi, że zachwycą wszystkich gości weselnych, a jeśli są już w trakcie nauki swojego pierwszego taca to podaruj im voucher kurs tańca indywidualnego dla dwojga lub towarzyskiego dzięki, którym z pewnością wygrają koleją edycję Tańca z Gwizdami :).

Nasze propozycje

Chwila wytchnienia
Chcesz sprawić by zrelaksowali się po tym stresującym okresie przygotowań do ślubu i wesela? Podaruj im voucher na pojedyncze zabiegi dla dwojga takie jak masaż czy specjalna kąpiel w piwie lub winie bądź pobyt w spa, dzięki którym będą wypoczęci i w pełni sił.

Nasze propozycje

Koniec kłótni o laptopa
Wiesz, że przyszli małżonkowie mają tylko jednego laptopa i zdajesz sobie sprawę, że to może być punkt zapalny do rozpoczęcia ich pierwszej kłótni , bo gdy on będzie chciał grać w gry , ona będzie miała ochotę na obejrzenie serialu. Spraw by takie sytuacje nie miały miejsca i podaruj im voucher na jeden z nowoczesnych laptopów.

Małżeństwo to jedna z najpiękniejszych przygód jaka może spotkać człowieka. Wspólne dzielenie codzienności i poczucie, że ktoś jest i będzie obok na dobre i na złe sprawi, że człowiek czuje się bezpieczny i kochany. Jeśli chcesz zapewnić szczęście przyszłym małżonkom na ich wspólnej drodze, podaruj im jeden z wyżej wymienionych prezentów, a zobaczysz, że dzięki temu staną się sobie jeszcze bliżsi.

prezent-na-slub-dla-kolezanki_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera