Najbardziej oryginalne pomysły na prezent ślubny od współpracowników – zaskoczcie parę młodą oryginalnym prezentem w formie vouchera

Czasami zdarza się, że jeden z naszych kolegów z pracy bierze ślub. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodych. Nawet jeśli nie jesteśmy zaproszeni, wypadałoby kupić jakiś prezent ślubny od współpracowników. Z tej okazji najczęściej wszyscy pracownicy składają się na jeden wspólny upominek, który ma być swego rodzaju pamiątką i podarunkiem na nową drogę życia. Szukając pomysłu na oryginalny prezent ślubny, często do głowy przychodzą nam jedynie zestawy garnków, sztućców czy jakieś urządzenia kuchenne. Uważacie, że to wymarzone prezenty? Prawie zawsze się zdarza, że upominek się powtarza i para młoda zostaje z kilkoma zestawami takich samych talerzy czy też z dwoma mikserami. Warto więc zastanowić się nad jakimiś nietypowymi prezentami ślubnymi, które okażą się bardziej przydatne niż niejeden garnek czy patelnia.

E prezenty – ostatnio coraz głośniej o nich słychać. I nic w tym dziwnego, bo na reszcie każdy z nas ma duży wybór wspaniałych prezentów, które zadowolą każdego. Jeśli nie macie ciekawych pomysłów na prezent ślubny od współpracowników dla Waszego kolegi czy koleżanki z pracy, proponujemy voucher na projekt sypialni. Jest to upominek, który z pewnością będzie idealny dla młodego małżeństwa. Zwykle ślub wiąże się z zakupem nowego mieszkania i urządzaniem wspólnego gniazdka. Możemy więc nieco wspomóc młodą parę. Aranżacja małej sypialni w bloku czy chęć urządzenia nowoczesnej sypialni wiąże się z wieloma trudnościami i często po prostu nas przerasta. Nie każdy ma do tego talent, a w końcu chcielibyśmy, by było to miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć i nabrać sił. W końcu to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym tak naprawdę spędzamy większość czasu. Dzięki pomocy specjalistów w dziedzinie aranżacji i wystroju wnętrz, Wasz współpracownik urządzi to pomieszczenie tak, by było jak najbardziej funkcjonalne, a przy tym nowoczesne i ładne.

Innym pomysłem na niezapomniany prezent może być voucher na sesję zdjęciową dla dwojga. Bo uczucia warto uwieczniać i to na różne sposoby! Sesja zdjęciowa pary zakochanych może być okazją do wspólnej zabawy i zdobycia kolejnych fajnych wspomnień. Voucher można wykorzystać w dowolnym momencie. To młoda para decyduje, czy fotografie będą zabawne, romantyczne czy bardziej eleganckie. Fotograf jest do dyspozycji młodych zwykle przez dwie lub trzy godziny. Dzięki możliwości wydruku zdjęć, młode małżeństwo będzie mogło ozdobić swoje mieszkanie wspaniałymi i oryginalnymi fotografiami, które przypomną im o tym wspaniałym dniu. Romantyczna sesja zdjęciowa na prezent łączy więc przyjemne z pożytecznym i to będzie naprawdę wspaniały prezent ślubny od współpracowników.

Jeśli wciąż szukacie wyjątkowych prezentów dla pary młodej, nie zastanawiajcie się dłużej. Po co kupować kolejne zbędne rzeczy do kuchni? Pomysł na aranżację sypialni albo karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową dla dwojga z pewnością spodoba się Waszemu współpracownikowi i jego świeżo upieczonej małżonce. Są to stylowe upominki, które być może nie są typowe, ale za to dają dużo radości.

Sprawdź pomysł na oryginalny prezent ślubny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera