Prezenty dla kobiet – co kupić żonie, mamie, siostrze?

Zbliża się ważny dzień w życiu Twojej dziewczyny bądź żony? A może zastanawiasz się co kupić dla mamy bądź siostry z okazji imienin? Wiemy, że są znaczne różnice między facetami, a kobietami i domyślamy się jak trudno zdecydować Ci się na ten wyjątkowy prezent. Posłuchaj więc rad od żeńskiej części ekipy Podaruj Kartę, zainspiruj się i spraw by dla tej wyjątkowej kobiety ten dzień był naprawdę inny iż wszystkie.

Wyglądaj doskonale!
Każda kobieta lubi czuć się niczym gwiazda, a pomóc w tym może oczywiście odpowiednio dobrany strój. Oddaj więc swoją ukochaną w ręce stylistek, a później podziwiaj jej nowe kreacje.

Nasze propozycje

Piękno tkwi w szczegółach
Mówią, że mężczyźni zakochują się w detalach. Dlatego tak dużą wagę kobiety przywiązują do szczegółów. Podaruj jej więc voucher, dzięki któremu zadba o swoją fryzurę, bądź dłonie i stopy. Zobaczysz, że będzie zachwycona!

Wyjdź z twarzą
Twarz jest wizytówką kobiety – jeśli jest zadbana, to dziewczyna od razu wygląda promiennie i świeżo. Voucher na zabiegi na twarz na pewno sprawi jej radość i udowodni jej jak bardzo jest piękna.

Nasze propozycje


W blasku fleszy

Fotografie sprawiają, że wydaje nam się jakby czas się zatrzymał. Równie ważny jest też cały proces wykonywania zdjęć – czyli odpowiednie oświetlenie, stylizacja makijaż… Pokaż jej, że jest tego warta i zaproś ją na profesjonalną sesję fotograficzną.


Aktywna i wysportowana

Dobre samopoczucie jest związane z wytarzaniem się endorfin, o które najłatwiej podczas ruchu. Spraw by już zawsze była uśmiechnięta, zwłaszcza po dobrym treningu, który ma szansę rozpocząć.

Nasze propozycje

Być kobietą to trudne zadanie. Czeka na nas wiele wyzwań i duża odpowiedzialność związana z mnogimi rolami w społeczeństwie z jakimi musimy się mierzyć. Dlatego pokaż swojej kobiecie jak bardzo doceniasz jej wysiłki i starania dzięki wyjątkowemu voucherowi od Podaruj Kartę dostosowanemu do jej indywidualnych predyspozycji. Pokaż jej, że to właśnie ona czyni ten świat piękniejszym dlatego jest warta wszystkiego o czym zamarzy.

prezent-dla-kobiety_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera