Upominek dla brata

podpowiadamy co kupić bratu, jak wybrać prezent dla bratowej

 

Dalej nie wiesz, co kupić bratu

Sprawdź jeszcze pomysł na upominek dla brata

Jeśli chcesz kupić coś dla brata, to przed Tobą nie lada wyzwanie, a już w szczególności jeśli jesteś kobietą. Dobrze o tym wiemy, dlatego proponujemy skorzystanie z naszej listy prezentów, które sprawdzą się jako upominek dla każdego faceta!

Przy wyborze prezentu zasugeruj się przede wszystkim tym, co Twój brat lubi robić w wolnym czasie oraz jakie jest jego hobby. Z reguły, mężczyźni, niezależnie od wieku, lubią sporty ekstremalne, gadżety technologiczne oraz samochody.

Dobry upominek dla brata to vouchera na przejażdżkę luksusowym samochodem. Jeśli wiesz, że uwielbia sporty ekstremalne, podaruj mu voucher na skok na bungee albo kartę podarunkową na kurs nurkowania. Dla mężczyzn, których wielką pasją jest fotografowanie, świetnie sprawdzi się voucher na kurs fotograficzny. Obdarowany będzie mógł poznać nowe techniki robienia zdjęć oraz zaznajomić się z nowinkami technologicznymi w temacie aparatów fotograficznych.

 

A może brat się żeni i potrzebny prezent dla bratowej

Sprawdź co kupić dla bratowej i brata

Wybierając prezent na wesele należy uwzględnić również partnerkę życiową Twojego brata. Weź pod uwagę to, jak młodzi się poznali, jaka pasja połączyła ich ze sobą i pozwoliła na rozkwit miłości, a w ten sposób będzie łatwiej wybrać odpowiedni prezent dla bratowej. Jeżeli wiesz, że para młoda jest koneserem dobrych win, podaruj im voucher na wyjście do winiarni. Nowożeńcy będą mogli poznać techniki wyrobu tego trunku, a także spróbować różnych gatunków wina. Dodatkowo, samodzielnie będą mogli wyprodukować swój własny napój alkoholowy!

Dla par, których połączyła miłość do jedzenia, a w szczególności do słodyczy, na pewno trafionym prezentem będzie wspólny udział w warsztatach cukierniczych. Dzięki karcie podarunkowej na taki kurs, młodzi będą mogli samodzielnie stworzyć słodkie wyroby oraz poznać nowe przepisy.

Dla osób, które wolą spędzać czas w spokoju, bez pośpiechu, dobrym prezentem może być voucher na wyjście do SPA. Warto pomyśleć o wcześniejszym zarezerwowaniu np. hotelu, który oferuje różne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak np. masaże. Dzięki takiemu upominkowi nowożeńcy będą mogli odpocząć i zregenerować siły.

Dobrym i uniwersalnym prezentem dla bratowej i jej narzeczonego, a Twojego brata będzie także podarowanie vouchera na udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. To zapewni młodym niesamowitą pamiątkę, a także wysoką jakość zdjęć, dzięki czemu oszczędzi im to nerwów w tej kwestii.

Jak widać z powyższego, pomysłów na prezent dla bratowej i Twojego brata jest naprawdę wiele, wystarczy tylko poznać ich zainteresowania i pasje, a inspiracje widoczne są wtedy na każdym kroku!

Zapisz się do newslettera