Upominek dla chłopaka

podpowiadamy co kupić chłopakowi, żeby to coś dla chłopaka pozostało długo w jego pamięci

 

Dalej nie wiesz, co kupić chłopakowi?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na upominek dla chłopaka

Najwięcej związków rodzi się podczas wakacji, kiedy jest mnóstwo wolnego czasu i można sobie pozwolić na dłuższy odpoczynek poza swoim miastem. Liczne wyjazdy nad morze, w góry, obozy, wycieczki, sprzyjają poznawaniu nowych ludzi, a często tej drugiej, długo wyczekiwanej połówki. Romantyczną atmosferę tworzy przede wszystkim letnia aura, ciepłe promienie słońca, długie wieczory, spacery pod rozgwieżdżonym niebem itd. Chce się żyć, i chce się opływać w miłość. Kiedy już spotka się na swojej drodze tę wyjątkową osobę, i zrodzi się pierwsze delikatne uczucie, przychodzi naturalna potrzeba obdarowywania jej nie tylko słodkimi całusami, ale i podarkami, które świadczą o uczuciu i zbliżają do siebie zakochanych. Najlepiej, aby pierwsze upominki były spersonalizowane, czyli mocno osobiste, odzwierciedlające szczerość uczucia, i przypominające o pierwszym spotkaniu czy pierwszej randce.

Po wakacjach nadchodzą z kolei pierwsze walentynki w życiu zakochanych i każda dziewczyna pragnie wtedy dać wyjątkowy, odpowiednio dobrany prezent na walentynki swojemu chłopakowi. Z jednej strony nie chce wyjść na zbyt tkliwą, a z drugiej pragnie w dniu świętego Walentego pokazać swojej połówce, że jest dla niej ważny, że jest zaangażowana w ich związek. Przychodzi wtedy zawsze gorączkowe pytanie: co mu kupić?

 

Coś dla chłopaka bez okazji

Podpowiadamy co można kupić chłopakowi na mniejsze i większe święta

Od dawna wiadomo, że do serca mężczyzny można dotrzeć przez żołądek. Warto więc podarować mu duże pudełko czekoladek w różnych kształtach i smakach, a na deser zorganizować romantyczny wieczór z własnoręcznie przygotowaną kolacją przy świecach.

A może kupić mu zestaw płyt ulubionych zespołów i zapakować w eleganckie pudełko? Do wstążki warto przyczepić bilecik z kilkoma ciepłymi słowami. Do tego prezentu można dorzucić kubek ze wspólnym zdjęciem i wyznaniem miłości oraz datą pierwszej randki.

Ciekawym pomysłem może być personalizowany brelok do kluczy, na którym znajdą się inicjały obojga i np. wygrawerowane serce. Taki niby niepozorny gadżet, a sprawi wiele radości, i będzie przypominał każdego dnia o kwitnącym uczuciu.

No dobrze, walentynki jak co roku miną i przyjdzie się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami, kiedy trzeba będzie myśleć co kupić chłopakowi. Są to dni różnych rocznic, np. świętowania kolejnych lat związku, bycia razem. Zapewne każdy drobiazg przyniesie mu radość, ale warto głębiej się zastanowić, aby była to rzecz wyjątkowa, dana od serca. Jednym z pomysłów może być fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami lub ramka ze zdjęciem pary, z datą np. niezapomnianej wycieczki, na której było się we dwoje. Taką fotkę można dodatkowo podpisać jakimś cytatem czy inicjałami (pomysł sprawdzi się też gdy będziesz wybierać prezent dla męża).

 

Oryginalne gadżety dla chłopaka

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na upominek dla chłopaka

Bardzo oryginalnym podarunkiem, również nawiązującym do wspólnego podróżowania, będzie personalizowany bagaż. Walizka z wygrawerowanym na metalowym pasku terminie wyjazdu, inicjałami, czy dowolnie wybranym zdaniem dotyczącym podróży na pewno mile zaskoczy. Oprócz napisu można także zamieścić na torbie podróżnej wspólne zdjęcie i (lub) fotografię docelowego miejsca podróży. Uroczym dodatkiem będzie drewniana, również spersonalizowana zawieszka do walizki, w dowolnie wybranym kształcie. Upominek dla chłopaka oryginalny i bardzo osobisty.

Czasem obfitującym w obdarowywanie się prezentami są również Święta Bożego Narodzenia. Priorytetowo przyda się świąteczna skarpeta, do której można włożyć smartfon, zegarek czy pulsometr, przydatny podczas biegania, i wykonywania różnych ćwiczeń na siłowni. Kilka czekoladek serduszek dorzuconych do podarunku lub para skarpetek i bokserek w świąteczne wzory, będą efektownym dodatkiem.

Obdarowanie chłopaka wymarzoną grą komputerową na pewno sprawi mu wiele radości. Do tego prezentu można dołożyć książkę sportową – biografię jakiegoś piłkarza czy poradnik treningowy. Oczywiście warto zapakować upominek dla chłopaka w eleganckie pudełko, lub owinąć celofanem i zawiązać kokardą w stonowanych barwach.

A może sprawić mu oryginalny portfel i etui na dokumenty? Portfelik może być skórzany lub w wersji młodzieżowej, na rzep. Do tego podarunku można dołożyć notes i elegancki długopis czy pióro.

Tak naprawdę każdy czas jest dobry na podarowanie chłopakowi jakiegoś podarku. Taki serdeczny gest zbliża ludzi, wzmacnia relacje, i wnosi w związek wiele radości. Nie muszą być to drogie prezenty, ważne żeby świadczyły o miłości i szacunku dla tej drugiej, ukochanej osoby.

Zapisz się do newslettera