Prezent dla kolegi

co kupić koledze? zdradzamy pomysł na fajny upominek dla kumpla

 

Pomysł na prezent dla kolegi nadal potrzebny?

Sprawdź jeszcze kilka inspiracji na upominki dla kolegi

Kolejny raz, kiedy pytasz znajomego o to, co chciałby otrzymać jako prezent, odpowiedź brzmi „nie wiem” albo „nic” . Co zrobić w takiej sytuacji, kiedy Ty nie masz zupełnie pomysłu na prezent dla niego? Zaczynasz więc rozpatrywać wszelkie możliwe opcje, począwszy od tradycyjnych kubków, po gadżety samochodowe, które dla mężczyzny są niezbędne. A co gdyby tak postawić na oryginalność?

Zacznij od określenia rodzaju znajomości. Jeśli jest to zwykły kumpel z pracy, to wiadomo, że prezent dla kolegi będzie zupełnie inny, niż dla przyjaciela od serca. Warto zakreślić sobie także budżet, jaki chcesz przeznaczyć na upominek, aby rozpatrywać tylko opcje, które nie pozbawią Cię przyjemności na resztę miesiąca. Ważna jest także okazja, z jakiej wręcza się podarunek.

Kiedy mowa o urodzinach i imieninach, ważne jest, by nie stawiać na coś tradycyjnego. Pokaż, że jesteś nowoczesnym człowiekiem i masz myślisz nieszablonowo. Ciekawym pomysłem jest zakup vouchera na sportowe atrakcje, gdzie Twój kolega będzie mógł się odprężyć, ale także przeżyć niezapomniane emocje. Odrobina adrenaliny na pewno sprawi, że będzie zadowolony. To nowe doświadczenie może sprawić, że będziesz dobrze wyglądać w jego oczach.

 

Jeszcze jeden fajny prezent dla kolegi

czyli co kupić koledze z pracy

Jeśli natomiast chodzi o prezent na odejście z pracy, sytuacja wygląda nieco inaczej. Zazwyczaj podarunek ma przypominać opuszczającemu o znajomych, jego dawnych zajęciach. Może być to coś śmiesznego, gadżet związany z pracą, jednak nie ma budzić smutnych wspomnień, czy naśmiewać się z osoby odchodzącej. Przy takiej okazji warto pomyśleć o złożeniu się całą ekipą na upominek, by mógł on być ciekawszy. Wiadomo, że z większym budżetem na więcej można sobie pozwolić.

Rozważ także opcje na spersonalizowany upominek dla kolegi, który nie tylko będzie wyjątkowy, ale także praktyczny. Takie prezenty najczęściej się sprawdzają. Kiedy jednak brak Tobie jakiegokolwiek pomysłu i nie wiesz, co może okazać się trafione, postaw na voucher do sklepu. Może to być butik z ubraniami lub sklep sportowy, zależy czym Twój kolega się interesuje. Nigdy jednak nie stawiaj na tradycje, pokaż swoje prawdziwe ja i zaszalej !

Zapisz się do newslettera