Upominek dla męża

podpowiadamy co kupić mężowi, żeby upominek był trafiony

Dalej nie wiesz, co kupić mężowi

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na upominki dla męża

Kupowanie upominków dla męża sprawia paniom zazwyczaj ogromną przyjemność, ale czasami także pewną trudność. Najpierw trzeba wybrać spośród wielu ciekawych propozycji na oryginalny upominek dla męża - przewertować mnóstwo katalogów z różnymi gadżetami, ubraniami, popytać znajomych, zaczerpnąć wiedzy z for internetowych, pobiegać po sklepach itd. Później przychodzi czas na efektowne zapakowanie podarunku, ale to już jest finalny moment, zwieńczony radością i spokojem.

Okazji do kupowania prezentów dla niego jest w ciągu roku bardzo dużo, a w zasadzie każdy dzień może być tym wyjątkowym czasem obdarowania choćby najmniejszym drobiazgiem. Każdy taki gest sprawia, że związek jest umacniany, a miłość nieustannie rozpalana na nowo. Każda kobieta dobrze o tym wie, ale nie zawsze pamięta, brakuje jej czasu i impulsu, aby sprawić mężowi taką miłą niespodziankę. A sposobności do kupna drobnego gadżetu jest mnóstwo – podczas codziennych zakupów, na wyjeździe, szkoleniu, przeglądając sklepy internetowe… Warto o tym pomyśleć.

Szczególnym momentem, kiedy żony gorączkowo szukają odpowiedzi na pytanie co kupić mężowi, jest czas urodzin. Wtedy pojawia się wyjątkowa okazja, aby pokazać małżonkowi, jak się go kocha, jak bardzo jest ważny. Priorytetowo należy zadbać w tym dniu o smaczny obiad, który będzie się składał z dwóch wyjątkowych dań. Później można przygotować pyszny deser, np. sernik na zimno, lody z sałatką owocową, owoce zanurzone w słodkiej lub gorzkiej czekoladzie czy krem bluree. Oczywiście nie powinno zabraknąć tortu, najlepiej aby był w kształcie serca, bogato udekorowany, i oblany słodkim sosem, np. malinowym. Po tak zaaranżowanym popołudniu i wieczorze mężczyzna będzie w siódmym niebie.

Upominek dla męża na urodziny

Fajne pomysły na podarunki dla współmałżonka

Co mu kupić żeby zapamiętał dzień swoich urodzin na długo? Najlepiej coś, co wiąże się z jego pasją, i będzie mógł z tego korzystać. Jeśli lubi podróżować, można sprawić mu sportowy plecak z wieloma przegródkami na rzeczy niezbędne podczas dłuższych wypraw, lub plecak na piknik. Pomieści on sztućce, szklanki, kubki, talerzyki, deski do krojenia i kanapki, a wszystko to znajdzie się w odpowiednio przygotowanych przegródkach. Nie zabraknie w nim także miejsca na karimatę, koc, butelkę z wodą, winem czy termos z herbatą lub kawą. Do tego prezentu dołożyć można wielofunkcyjny scyzoryk, z wygrawerowanymi inicjałami, czy wyznaniem miłości.

Dobrym pomysłem będzie też zestaw do grillowania, składający się z różnych narzędzi do tego potrzebnych (szczypców, pędzelków, noży, widelców), zamkniętych w eleganckiej metalowej skrzynce. Na rączkach sztućców warto wykonać grawer laserowy, co sprawi, że coś dla męża stanie się bardziej zindywidualizowane, wykonane dla konkretnej, kochanej osoby.

Kiedy mąż lubi wykonywać różne prace naprawcze w warsztacie czy w domu, warto mu kupić zestaw majsterkowicza. Wkrętaki, śrubki, śrubokręty, młotek, wiertarka itd. zapakowane w drewniane lub metalowe pudełko, ucieszą prawie każdego mężczyznę i przydadzą się na długie lata.

Jeszcze coś dla męża

Podpowiadamy co kupić mężowi na mniejsze i większe okazje

Tradycyjnym, ale bardzo pożądanym przez wielu mężczyzny prezentów, może być ramka ze wspólnym zdjęciem, np. z jakiegoś wyjątkowego wyjazdu czy wycieczki. Do wyboru są także podświetlane diodami ramki, w których umieszcza się fotkę lub personalizowany obrazek z wybranym tekstem. Szczególnie efektownie wygląda przy zgaszonym lub przyciemnionym świetle. Pomysł idealny nie tylko dla romantyka.

A może wyjątkowa, barwna piankowa mapa na ścianę, na której mąż będzie mógł zaznaczać kolorowymi szpilkami miejsca odwiedzone, i planowane do odwiedzin? Oprócz tego można przyklejać na niej zdjęcia z wycieczek, bilety i inne papierowe pamiątki. Mapę można spersonalizować, podpisując ją, np. „podróże Agnieszki i Kamila”, „wyprawy w góry”.

Jeśli żona kupi swojemu mężowi elegancki zegarek i do tego jakieś gustowne pudełko, w którym będzie mógł go przechowywać, na pewno sprawi mu wielką radość. Na zegarku można wykonać grawer z wybranym tekstem, czy inicjałami żony i męża.

Kolejne ważne chwile, kiedy trzeba postarać się o fantastyczny upominek dla męża, to są święta Bożego Narodzenia, imieniny i rocznice ślubu. Trzeba pamiętać, aby zawsze choć jednemu elementowi prezentu nadać mocno osobisty charakter, podpisując go, lub umieszczając swoje zdjęcie, itd. Taki upominek świadczy o szacunku, miłości, i zawsze jest dany ode serca, co druga strona z pewnością doceni, zapamiętując na trwałe w pamięci ten wyjątkowy, serdeczny dzień.

Zapisz się do newslettera