Prezent dla pary

zdradzamy pomysł na fajne prezenty dla par

zobacz co kupić na prezent dla pary

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent dla pary?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na prezent dla pary

Zapewne wśród Twoich znajomych znajduje się kilka par, zakochanych w sobie ludzi, których lubisz i szanujesz. A jeśli tak jest, to z pewnością często szukasz inspiracji na fajny prezent dla pary, odpowiadający ich zainteresowaniom i potrzebom. Powodów, aby ich obdarować jest wiele i tyle samo jest unikalnych upominków, które z pewnością przyniosą wiele radości. Grunt, to wybrać odpowiednie rzeczy, elegancko je zapakować i podarować z uśmiechem na twarzy. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezenty dla pary, które na pewno będą przydatne w trakcie szukania odpowiedniego podarunku.

Upominek dla pary w postaci vouchera na wycieczkę bądź dłuższy wypoczynek to pierwsza z naszych propozycji. Może być to wypad do hotelu, w którym para odda się relaksowi, korzystając z zabiegów oferowanych przez SPA albo zorganizowany wyjazd w góry. Dla tradycjonalistów świetnym rozwiązaniem może okazać się weekend w zabytkowym dworku, z dodatkowymi atrakcjami, np. zwiedzaniem okolicy czy rejsem jachtem. Niejednokrotnie taki wspólny prezent dla parypozwoli przeżyć niezapomniany dzień z dala od domu.

 

Nie znalazłeś jeszcze pomysłu na prezent dla pary?

Zobacz nasze inspiracje na prezent dla pary znajomych

Zastanawiasz się , która należy do tych bardziej aktywnych> Możesz kupić voucher na zajęcia siłowe, np. z crossfitu. Ta dyscyplina sportowa od niedawna rozwija się w Polsce, ale w szybkim tempie i zdobywa szerokie uznanie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Są to treningi podczas których dąży się do dużego zmęczenia organizmu, aby optymalnie wykorzystać swoje możliwości na zajęciach, a następnie w codziennym życiu. Co daje crossfit? Oprócz dużej dawki pozytywnej energii, satysfakcję z dobrze wykonanych ćwiczeń, poprawia wydolność, wytrzymałość, przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i ogólnej kondycji. Treningi dla dwojga pod czujnym okiem instruktora to świetny pomysł na prezent dla pary znajomych.

Voucher na seans w grocie solnej to także ciekawy upominek dla pary. Zakochani miło spędzą czas w wyjątkowym miejscu, pozytywnie nastrajającym do życia. Bloki solne, wygodne leżaki, delikatne dźwięki sączącej się z głośnika muzyki i zdrowe powietrze nasycone biopierwiastkami. To nie tylko przyjemność zarezerwowana dla osób z problemami zdrowotnymi, ale dla wszystkich, którzy pragną się odprężyć i odstresować. Grota solna to idealne miejsce dla tych, co odczuwają przewlekłe zmęczenie oraz wewnętrzny niepokój.

 

Nie znalazłeś jeszcze idealnego prezentu dla pary?

Sprawdź pomysły na wspólny prezent dla pary

Jeśli chcesz osłodzić swoim znajomym życie, to jako upominek dla pary możesz wręczyć im voucher na czekoladowe warsztaty. Takie zajęcia oprócz ogromu radości i przypomnienia beztroskiego świata marzeń z dzieciństwa, pozwolą im poznać teoretyczne aspekty wyrobu czekolady, proces powstawania jej od plantacji do gotowego produktu. Para będzie miała możliwość wykonać własnoręcznie tabliczkę, ozdobić ją, a następnie zapakować, aby później zabrać ją do domu. Zazwyczaj na uczestników warsztatów czekają słodkie niespodzianki, np. kubek gorącej czekolady lub zestaw czekolad, którymi można się później wspólnie delektować. Taki wspólny prezent dla pary na pewno trafi do ich serc... i żołądków!

A może degustacja win dla dwojga? Wiadomości praktyczne o różnych rodzajach tego trunku, porady dotyczące produkcji i zakupu oraz twórczo spędzony czas, na pewno sprawią radość twoim znajomym. Wisienką na torcie podczas takich warsztatów będzie degustacja kilku gatunków win – czerwonego, białego, różowego, a dodatkowo również przystawek odpowiadającym każdemu z nich. Po zajęciach para będzie wiedzieć w jaki sposób dobrać odpowiednie wino do danej potrawy oraz jak prawidłowo degustować ten ekskluzywny trunek.

Oczywiście nie zapomnij o podarowaniu im tego co najlepsze, czyli uwagi i czasu, który jest chyba najcenniejszym prezentem. Spędzenie wspólnie z nimi kilku dłuższych chwil, jakaś cenna rada, pomoc, to bezcenny upominek dla pary, nie dający się w żaden sposób spieniężyć ani niczym zastąpić.

Zapisz się do newslettera