Pomysł na prezent dla żony

podpowiadamy, co to znaczy fajny prezent dla żony

Dalej nie wiesz, jaki prezent dla żony wybrać?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na prezent dla małżonki

Zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem na urodziny dla swojej żony? A może po prostu przeskrobałeś coś i chcesz ją przeprosić? Bądź kreatywny i sprezentuj jej upominek, którym nie tylko ją zaskoczysz, ale zdobędziesz jej serce ponownie. Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, bez wahania skorzystaj z naszych podpowiedzi poniżej.

Kwiaty działają chyba na wszystkie kobiety. Bukiet róż czy innych ulubionych kwiatów plus pudełko trufli lub truskawek w czekoladzie rozmiękczy i ucieszy każdą żonę. Taki prezent jest dobry nawet bez okazji, choćby tylko dla wyrażenia uczuć.

Pomysł na prezent dla żony na specjalne okazje

Zbliża się wyjątkowa okazja? Potrzebny prezent na rocznicę ślubu? Oprócz zaplanowanej kolacji nie obejdzie się bez wyjątkowego upominku. Warto pomyśleć o jakiejś biżuterii - może złotych kolczykach, bransoletce z wygrawerowaną datą ślubu, albo srebrnym naszyjniku z kamieniem w odpowiednim kolorze? Kolor bowiem będzie symbolizował którą rocznicę obchodzicie.

Zastanów się dobrze nad tym, co by ucieszyło twoją żonę najbardziej. Może jest ona kawoszem, lubi wino, albo może przepada za dobrą powieścią lub ma ulubionego kompozytora? Wtedy problem z głowy - możesz jej podarować kieliszki do wina, dobry gatunek kawy, książkę lub płytę, o których zawsze mówi, ale sama nie chce kupić, bo uważa że to za drogo. Masz tu pole do popisu.

Dobrze byłoby, aby twoja druga połówka, która codziennie jest zabiegana i ma głowę pełną obowiązków trochę odpoczęła. Zrób oryginalny prezent dla niej, wykup weekend w górach albo jeszcze lepiej - pobyt w hotelu ze Spa - i pozwól, aby odpoczęła od natłoku obowiązków. Sam zostań z dziećmi i obiecaj, że wszystkim się zajmiesz, tak aby nie musiała zachodzić w głowę, co też się z wami dzieje podczas jej nieobecności.

Zapisz się do newslettera