1 rocznica ślubu

1 rocznica ślubu, jakie to gody? Wyjątkowe pomysły na 1 rocznicę

 

Jak spędzić 1 rocznicę ślubu?

1 rocznica ślubu to bardzo ważna uroczystość dla małżeństwa. Jest bowiem potwierdzeniem wielkiej miłości między dwojgiem ludzi. W związku z tym warto spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Zatem jak spędzić 1 rocznicę ślubu? Podpowiadamy!

Jeżeli połączyła Was wspólna pasja, na przykład taniec, skoki spadochronowe albo gotowanie, pomyśl o zabraniu swojej drugiej połówki na odpowiedni kurs, na przykład tańca towarzyskiego lub kulinarny, podczas którego wspólnie będziecie mogli spędzić czas w miłej atmosferze. Możesz również podarować jej wspaniały voucher na skok ze spadochronem albo skok na bungee, aby kolejny raz mogła poczuć tę adrenalinę, co za pierwszym razem.

Propozycji jest wiele, najważniejsze to znać pasję ukochanego człowieka, co z pewnością nie stanowi dla nikogo wyzwania po roku małżeństwa, a świetny pomysł na podarunek z pewnością wpadnie do głowy. Kiedy ten już będzie gotowy, zamów stolik w restauracji, w której byliście na pierwszym spotkaniu, i podaruj bliskiemu swój wyjątkowy upominek. Lepszy pomysł jak spędzić 1 rocznicę ślubu trudno sobie wyobrazić.

 

Jak się nazywa 1 rocznica ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu zwana jest rocznicą papierową. Materiał, od którego została zaczerpnięta nazwa, nie ma zbyt dużej wytrzymałości, ale może stanowić solidny fundament. Tak samo jest z małżeństwem. Początkowo jest bardzo kruche i trzeba je budować, a z każdy rokiem będzie coraz trwalsze. A co zrobić, żeby należycie o nie zadbać? Każdą rocznicę powinno się obchodzić, jakby to było Wasze pierwsze spotkanie – niech będzie wyjątkowa.

Ułatwić to zadanie może w dużej mierze dobór odpowiedniego upominku. Skoro pierwsza rocznica ślubu jest papierową rocznicą, warto byłoby się zastanowić nad czymś, co jest wykonane właśnie z tego materiału. Nasza podpowiedź to voucher podarunkowy! Wybór ich jest naprawdę duży, dlatego z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla swojej drugiej połówki. Na rynku nie brakuje kart podarunkowych zarówno dla miłośników kosmetyków oraz ubrań, jak i sportu czy nawet militariów!

Jeżeli jesteś znajomym takiej pary, obchodzącej swoją pierwszą rocznicę ślubu, i chcesz podarować jej odpowiedni upominek, również zastanów się nad zakupem vouchera upominkowego. Jest to bardzo uniwersalny podarunek, który – odpowiednio dobrany – spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających małżeństw.

 

Życzenia na 1 rocznicę ślubu

Masz już wszystko dla swojej drugiej połówki z okazji 1 rocznicy ślubu, zaplanowałeś wieczór, ale nadal nie wiesz, czego jej życzyć? Chcesz, aby było to coś wyjątkowego i wolisz nie kopiować wierszy z Internetu? W takim razie koniecznie spróbuj ułożyć coś na własną rękę. A jeśli brakuje Ci inspiracji, podpowiadamy, co zrobić!

Życzenia na 1 rocznicę ślubu powinny być od serca. Masz rację, żeby nie kopiować życzeń, ponieważ nie będą one Twoje. A najważniejsze jest, aby powiedzieć swojej drugiej połówce coś od serca – co się do niej czuje lub kim dla jest dla drugiej osoby. Nie przejmuj się, jeśli Twoje życzenia nie będą miały żadnych rymów, rytmu czy zaawansowanych środków stylistycznych. Najważniejsze, żeby były szczere.

A jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób ułożyć życzenia swoim przyjaciołom z okazji ich święta, zastosuj się do powyższych rad, a przynajmniej do części z nich. Niech będą one szczere. Nie powinny być sztuczne, a tym bardziej cudze. Nie ważne, czy masz zdolności poetyckie, czy też nie. Jeżeli Twoje słowa będą płynąć prosto z serca, na pewno wzruszą Twoich bliskich a dodatkowo sprawisz im wielką radość.

Zapisz się do newslettera