15 rocznica ślubu

15 lecie ślubu jakie to gody? Sprawdź nazwę 15 rocznicy, złóż oryginalne życzenia

Jak spędzić 15 rocznicę ślubu?

Wraz ze swoją drugą połówką zastanawiasz się jak spędzić 15 rocznicę ślubu? Chcesz, aby ten jubileusz stał się niezapomniany zarówno dla Ciebie, jak i dla drugiej strony? W takim razie pomyśl o zorganizowaniu swojej drugiej połówce romantycznej niespodzianki. Nawet po 15 latach małżeństwa potrzebne są chwile, które będziecie mogli spędzić tylko wie dwoje.

Przygotowując romantyczną niespodziankę nie zapominaj o upominkach z okazji 15 lat trwania małżeństwa. Jeżeli szukasz prezentu dla męża, postaraj się wybrać coś takiego, co pokaże mu, że dobrze go znasz. W przypadku gdy poszukujesz prezentu dla żony, pamiętaj, iż podarek musi odzwierciedlać Twoją miłość do niej. Niech płynie prosto z serca. A może pokusicie się o wspólne wybieranie romantycznych prezentów dla dwojga? Takie rozwiązanie jest wprost idealne na świętowanie 15 rocznicy ślubu!

Jak się nazywa 15 rocznica ślubu?

Jak niemal każda rocznica ślubu, również 15-lecie trwania małżeństwa ma swoją ściśle określoną, wyjątkową nazwę, a mianowicie nosi miano szklanej lub kryształowej. Jak wynika z nazwy, jest to już poważny jubileusz, ponieważ ów materiały – szkło oraz kryształ – są dość wytrzymałe, ale jednak możliwe do rozbicia na wiele małych kawałków. Z tego powodu należy dbać o swoją drugą połówkę, a także pamiętać o romantycznych prezentach z okazji tak zacnego jubileuszu, aby przypieczętować swoją miłość.

Aby uczcić kryształową rocznicę, można pokusić się o zakup pięknej biżuterii w ramach prezentu dla niej albo o elegancki zestaw do alkoholu, wykonany właśnie z tego materiału, dla niego. Takie podarunki z pewnością będą przypominały o tym niezwykłym wydarzeniu przez wiele lat.

Jeżeli jesteś osobą, która chce podarować małżeństwu z 15-letnim stażem wyjątkowy prezent, koniecznie zdecyduj się na prezent dla pary. Najlepiej sprawdzą się właśnie przedmioty wykonane z kryształu albo szkła. Niech Twoi bliscy wiedzą, że pamiętasz, który to już jubileusz!

Życzenia na 15 rocznicę ślubu

Zbliża się 15 rocznica Twojego ślubu, romantyczne prezenty gotowe, ale nadal nie masz pomysłu na życzenia dla drugiej połówki? A może chcesz złożyć życzenia swoim bliskim, którzy w najbliższym czasie spodziewają się właśnie takiego jubileuszu? Nie musisz się już martwić - przychodzimy z pomocą!

Jeżeli układasz życzenia dla niej, to postaraj się, aby były one w całości napisane przez Ciebie. Niech to, co chcesz jej przekazać, płynie prosto z serca. Nie martw się brakiem umiejętności. Liczy się gest. To samo dotyczy drugiej strony. Jeżeli przygotowujesz życzenia dla niego, nie bój się wyrazić w życzeniach swoich uczuć. W końcu kiedy to zrobić, jak nie w rocznicę ślubu?

W momencie gdy układasz życzenia dla pary, zdecyduj się na takie, które będą stanowiły pamiątkę tego konkretnego jubileuszu. Warto w nich zaznaczyć, że jest to rocznica kryształowa.

Dodając życzenia do prezentu dla żony, męża lub pary, warto pamiętać o życzeniach. To niezwykle sympatyczny gest, który pokazuje, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie.

Zapisz się do newslettera