35 rocznica ślubu

Co kupić na prezent na 35 rocznicę ślubu? 35 lecie ślubu jakie to gody?

Pomysły na wyjątkowe upominki na koralowe gody

Jak spędzić 35 rocznicę ślubu?

Brak Ci pomysłu w kwestii spędzenia 35 rocznicy ślubu? Nie wiesz gdzie szukać inspiracji, a chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? W takim razie pomyśl o zorganizowaniu romantycznej niespodzianki z okazji tak zacnego jubileuszu. Rocznica 35 lat trwania małżeństwa to nie lada wyczyn, który wymaga odpowiedniego świętowania.

Pamiętaj, że sama romantyczna niespodzianka, przygotowana z okazji 35 rocznicy ślubu, może nie wystarczyć. Warto pomyśleć także o odpowiednim prezencie dla żony lub męża. Szukając prezentu dla niej, postaraj się wybrać coś niebanalnego, co pokaże jej, że dobrze ją znasz. Jeśli myślisz o tym, co możesz podarować mężowi z okazji takiego jubileuszu, rozważ zakup upominku, który będzie zgodny z jego zainteresowaniami. Niech wie, że cały czas Ci na nim bardzo zależy. A może jesteście zainteresowani przygotowaniem romantycznych prezentów dla dwojga? W takim razie spróbujcie wybrać coś takiego, co będzie wam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach.

Jak się nazywa 35 rocznica ślubu?

Zgodnie z tradycją, wiele rocznic ma przypisaną sobie nazwę. Tak samo jest w przypadku 35 rocznicy ślubu. Nosi ona miano koralowej. Szukając prezentu dla żony z okazji tego jubileuszu, warto pomyśleć o biżuterii wykonanej właśnie z korali. Będzie ona stanowiła wspaniałą pamiątkę tej rocznicy, ale także doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej stylizacji ukochanej. W przypadku prezentu dla niego, również winno się przemyśleć dodatki, bądź różnego rodzaju gadżety wykonane z korali. Dobry pomysł będą stanowiły również romantyczne prezenty dla dwojga. Ważne, aby motywem przewodnim były właśnie korale.

Jeżeli jesteś osobą, która szuka upominku dla małżeństwa z 35-letnim stażem, pomyśl o przygotowaniu prezentu dla pary. Najlepiej sprawdzą się właśnie przedmioty z koralami. Dzięki temu staną się wspaniałą pamiątką tego jubileuszu.

Życzenia na 35 rocznicę ślubu

Zbliża się 35 rocznica Twojego ślubu? W takim razie nie zapomnij pomyśleć o romantycznych prezentach dla swojej drugiej połówki. Należy pamiętać również o odpowiednich życzeniach, przygotowanych z myślą o tym jubileuszu. Brakuje Ci pomysłów na ułożenie ich? Nie musisz się tym dłużej martwić – pomożemy!

Jeżeli układasz życzenia, które chcesz wręczyć jako dodatek do prezentu dla niego, postaraj się, aby nie były one skopiowane wprost z Internetu. To widać. Najważniejsze jest, aby ich treść była zgodna z tym co czujesz, dlatego warto napisać je samodzielnie. To samo tyczy się drugiej strony. Przygotowując życzenia do prezentu dla żony, nie wstydź się wyrazić w nich swoich uczuć wobec ukochanej osoby. 35 rocznica ślubu to z pewnością odpowiedni moment na taki gest.

W momencie gdy układasz życzenia do prezentu dla pary, postaraj się ułożyć je w taki sposób, aby stanowiły pamiątkę tego konkretnego jubileuszu. Warto w nich zaznaczyć, że jest to rocznica koralowa.

Zapisz się do newslettera