45 rocznica ślubu

Co kupić na prezent na 45 rocznicę ślubu?

Pomysły na wyjątkowe upominki na szafirowe gody

Jak spędzić 45 rocznicę ślubu?

Zastanawiasz się jak spędzić 45 rocznicę ślubu? Pomysłów niewiele, a czasu też coraz mniej? A może zorganizuj swojej ukochanej osobie romantyczną niespodziankę z okazji tak zacnego jubileuszu? Rocznica 45 lat trwania małżeństwa to zdecydowanie ważna uroczystość i należy ją odpowiednio uczcić.

Ale pamiętaj, sama romantyczna niespodzianka nie wystarczy. Taki jubileusz wymaga wyjątkowego świętowania, więc nie możesz zapomnieć o prezencie dla żony lub męża. Wybierając prezent dla niej, postaraj się przygotować coś oryginalnego, co pokaże jej, że dobrze ją znasz. Natomiast gdy myślisz o prezencie dla niego, postaraj się, aby był on spersonalizowany i wyrażał Twoją miłość do męża. Niech wie, że cały czas kochasz go tak, jak na początku waszego związku.

A może jesteście zainteresowani przygotowaniem romantycznych prezentów dla dwojga? W takim razie spróbujcie wybrać coś takiego, co będzie wam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach. To będzie naprawdę wspaniałą pamiątką tego jubileuszu.

Jak się nazywa 45 rocznica ślubu?

Zgodnie z tradycją, wiele rocznic ma przypisaną sobie nazwę. 45 rocznica ślubu nie jest wyjątkiem. Nosi ona miano szafirowych godów. Jeśli z tej okazji szukasz odpowiedniego prezentu dla żony, zastanów się nad biżuterią z tym kamieniem. Będzie ona stanowiła pamiątkę tej rocznicy, ale także doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie eleganckiej stylizacji ukochanej. W przypadku prezentu dla niego pomyśl o dodatku lub gadżecie, który w swoim składzie posiada właśnie szafir. Dobrym pomysłem będą także romantyczne prezenty dla dwojga. Ważne tylko, aby motywem przewodnim były ów kamienie.

Jeżeli jesteś osobą, która szuka upominku dla małżeństwa z 45-letnim stażem, pomyśl o przygotowaniu prezentu dla pary. Najlepiej sprawdzą się właśnie przedmioty z szafirami. Dzięki temu staną się wspaniałą pamiątką tego niezwykle zacnego jubileuszu.

Życzenia na 45 rocznicę ślubu

Zbliża się 45 rocznica Twojego ślubu? W takim razie nie możesz zapomnieć o przygotowaniu romantycznych prezentów dla swojej drugiej połówki. Pamiętaj również o odpowiednich życzeniach, przygotowanych z myślą o tym właśnie jubileuszu. Jeżeli brakuje Ci pomysłów na ułożenie ich, nic się nie martw – z chęcią pomożemy Ci w tym zadaniu!

Jeżeli układasz życzenia, które chcesz wręczyć jako dodatek do prezentu dla niego, postaraj się, aby nie były one skopiowane z Internetu. Łatwo to zauważyć. Najważniejsze jest, aby ich treść odpowiadała temu, co czujesz. Z tego względu warto napisać je samodzielnie. To samo tyczy się drugiej strony. Przygotowując życzenia do prezentu dla żony, nie wstydź się wyrazić w nich swoich uczuć wobec ukochanej osoby. 45 rocznica ślubu to naprawdę najodpowiedniejszy moment na taki gest.

Zapisz się do newslettera