5 rocznica ślubu

5 lecie ślubu jakie to gody? Pomysły na wyjątkowe upominki na drewniane gody

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na okrągłą rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

Małżeństwo to związek, który wymaga wiele pracy i wzajemnego zrozumienia. Zdarzają się dni, że bycie żoną czy mężem jest wręcz przytłaczające. Obowiązki, które wcześniej nie towarzyszyły Waszemu życiu, stały się teraz codziennością. A może zaczyna wkradać się do niego rutyna? Zacznij działać i pokaż, że mimo upływu lat Tobie nadal tak samo zależy na drugiej połówce. Ważne jest, aby pielęgnować związek, który ma już za sobą dłuższy staż. Po pewnym czasie trzeba wykazywać się większym zaangażowaniem, wkładać więcej w pracy w rozwój i poznawanie siebie wzajemnie. Warto więc wykazać się kreatywnością i znajomością drugiej połówki, wybierając oryginalny, a jednocześnie idealny prezent na 5 rocznicę ślubu.

Pamiętaj, że prezent na rocznicę związku nie powinien być czymś zwyczajnym, co małżonkowi kupujesz na urodziny, czy święta. Jest to wyjątkowy dzień, w którym każde z Was tak właśnie powinno się czuć. Zadbaj o atmosferę, dopasuj podarunek do charakteru i zainteresowań drugiej osoby.

Jeśli prezent dla żony jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem, to znaczy, że jeszcze za mało o niej wiesz. Ale kobieta, jak to kobieta, ucieszyłaby się z vouchera do SPA, gdzie mogłaby się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach, oraz obowiązkach małżeńskich. Być może ma jakieś skryte marzenie, które mógłbyś spełnić właśnie przy okazji rocznicy. Śmiało zapytaj - lepiej przygotować trafiony prezent, żeby była zadowolona, niż totalną klapę, która zakończy się kłótnią, bo: „jak mogłeś zepsuć tak ten cudowny dzień?!” No właśnie, jak?!

A może chcesz, aby ten dzień uczcić zupełnie inaczej i ukazać jego wyjątkowość? Zapewne romantycznym prezentem okaże się voucher na kolację w ciemno, kiedy to oboje nie macie pojęcia, w co jesteście ubrani, ani co znajduje się na talerzach. Jest wiele restauracji, które zajmują się tego typu wieczorami. Można także zadbać o akompaniament, ponownie wyznając miłość swojej ukochanej. Gwarantujemy, że po takich przeżyciach ten dzień na długo zapadnie w Waszej pamięci.

 

Jak spędzić 5 rocznicę ślubu?

Twoje małżeństwo za parę dni będzie miało pięć lat? Zastanawiasz się co zrobić, aby należycie uczcić tę wspaniałą rocznicę wraz ze swoją druga połówką? Jak spędzić 5 rocznicę ślubu? W takim razie koniecznie pomyśl o zorganizowaniu miłego wieczoru, podczas którego razem z ukochaną osobą przypomnicie sobie Wasze pierwsze spotkanie.

W jaki sposób zorganizować taką rocznicową randkę? Postaraj się, żeby do samego końca nie zdradzić swoich planów. Niech romantyczna kolacja będzie niespodzianką. Nie mów też bliskiemu, dokąd go zabierasz. A gdzie się wybrać? Może do restauracji, w której spotkaliście się po raz pierwszy? Tam dasz drugiej połówce prezent, o którym marzy od dawna i sprawisz, że owo miejsce będzie Wam się kojarzyć jeszcze lepiej.

A jeśli szukasz idealnego prezentu dla ukochanej osoby na piątą rocznicę ślubu, pomyśl o zakupie vouchera na kurs, albo szkolenie, mogące wpłynąć na rozwój jej pasji, lub do jej ulubionego sklepu. Najlepszy prezent to ten, który pokaże Twojemu bliskiemu, jak dobrze go znasz.

 

Jak się nazywa 5 rocznica ślubu?

Pięć lat małżeństwa to już bardzo ładny wynik, jednak mimo upływu czasu, nie można odpuścić sobie dbania o związek. Z okazji piątej rocznicy ślubu, nazywanej rocznicą drewnianą, warto zorganizować odpowiedni upominek dla swojej drugiej połówki. Powinien on być wyjątkowy tak samo, jak wyjątkowa jest osoba u boku. Na co zatem postawić?

Jak już wspomnieliśmy, piąta rocznica ślubu nosi miano drewnianej. W związku z tym dobrze byłoby pomyśleć o upominku, który będzie do tego nawiązywać. Nasza propozycja to biżuteria, voucher lub perfumy w drewnianej szkatułce. To z pewnością będzie miły gest, a przy okazji pokażesz ukochanej osobie, że pamiętasz o Waszym wspólnym święcie, które jest dla Ciebie bardzo ważne.

W przypadku gdy szukasz prezentu dla swoich znajomych, obchodzących piątą rocznicę ślubu, zastanów się nad takim upominkiem, który będą mogli wykorzystać wspólnie. Czas – bez względu na lata – jest najważniejszy, dlatego podaruj bliskim możliwość wspólnego spędzenia go.

 

Życzenia na 5 rocznicę ślubu

Piąta rocznica ślubu wymaga odpowiedniego świętowania. Kiedy zaplanujesz już wieczór i zorganizujesz prezent, koniecznie pomyśl o ułożeniu ładnych życzeń swojej drugiej połówce. A czego życzyć ukochanej osobie po pięciu latach wspólnego życia? Podpowiadamy!

Życzenia nie muszą być niezwykle oryginalne. Niech płyną prosto z serca. Nie kopiuj zatem gotowych wierszy czy rymowanek. Wtedy życzenia nie będą szczere. A jest to wyjątkowe święto i wyjątkowa osoba, którą trzeba w równie wyjątkowy sposób traktować – nie idź więc na łatwiznę. Postaw na ważne dla Was chwile i z nich zaczerpnij inspirację.

A jeśli jesteś znajomym, który chce sprezentować coś swojej ulubionej parze przyjaciół i potrzebuje pięknych życzeń do upominku, również postaraj się napisać kilka słów do swoich znajomych na własną rękę. Gwarantujemy, że będą szczęśliwi, kiedy dostaną od Ciebie taką niespodziankę, przygotowaną specjalnie z myślą o nich.

Zapisz się do newslettera