5 rocznica ślubu

5 lecie ślubu jakie to gody? Pomysły na wyjątkowe upominki na drewniane gody

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent na okrągłą rocznicę ślubu?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów, na upominki na rocznicę

Małżeństwo to związek, który wymaga wiele pracy i wzajemnego zrozumienia. Zdarzają się dni, że bycie żoną czy mężem jest wręcz przytłaczające. Obowiązki, które wcześniej nie towarzyszyły Waszemu życiu, stały się teraz codziennością. A może zaczyna wkradać się do niego rutyna? Zacznij działać i pokaż, że mimo upływu lat Tobie nadal tak samo zależy na drugiej połówce. Ważne jest, aby pielęgnować związek, który ma już za sobą dłuższy staż. Po pewnym czasie trzeba wykazywać się większym zaangażowaniem, wkładać więcej w pracy w rozwój i poznawanie siebie wzajemnie. Warto więc wykazać się kreatywnością i znajomością drugiej połówki, wybierając oryginalny, a jednocześnie idealny prezent na 5 rocznicę ślubu.

Pamiętaj, że prezent na rocznicę związku nie powinien być czymś zwyczajnym, co małżonkowi kupujesz na urodziny, czy święta. Jest to wyjątkowy dzień, w którym każde z Was tak właśnie powinno się czuć. Zadbaj o atmosferę, dopasuj podarunek do charakteru i zainteresowań drugiej osoby.

Jeśli prezent dla żony jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem, to znaczy, że jeszcze za mało o niej wiesz. Ale kobieta, jak to kobieta, ucieszyłaby się z vouchera do SPA, gdzie mogłaby się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach, oraz obowiązkach małżeńskich. Być może ma jakieś skryte marzenie, które mógłbyś spełnić właśnie przy okazji rocznicy. Śmiało zapytaj - lepiej przygotować trafiony prezent, żeby była zadowolona, niż totalną klapę, która zakończy się kłótnią, bo: „jak mogłeś zepsuć tak ten cudowny dzień?!” No właśnie, jak?!

A może chcesz, aby ten dzień uczcić zupełnie inaczej i ukazać jego wyjątkowość? Zapewne romantycznym prezentem okaże się voucher na kolację w ciemno, kiedy to oboje nie macie pojęcia, w co jesteście ubrani, ani co znajduje się na talerzach. Jest wiele restauracji, które zajmują się tego typu wieczorami. Można także zadbać o akompaniament, ponownie wyznając miłość swojej ukochanej. Gwarantujemy, że po takich przeżyciach ten dzień na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Zapisz się do newslettera