Prezent na ślub cywilny

Co kupić na ślub cywilny? Pomysły na wyjątkowe upominki dla nowożeńców

 

Co kupić na prezent na ślub cywilny

Prezenty na ślub cywilny stanowią nie lada wyzwanie, szczególnie wtedy gdy państwo młodzi nie przygotowali listy życzeń z prezentami. Spójrz na listę naszych propozycji, które sprawiły ogromną radość już nie jednym Nowożeńcom.

 

Prezenty na ślub cywilny

Zostałeś zaproszony na ślub cywilny i zastanawiasz się nad kupnem właściwego prezentu? Jeśli kompletnie nic nie przychodzi ci do głowy, skorzystaj z naszych pomysłów poniżej. Może któryś z nich okaże się dla ciebie inspirujący i mile zaskoczysz przyszłych nowożeńców, wręczając im coś nietuzinkowego w tak wyjątkowym dla nich dniu.

Kwiaty, czekoladki i alkohol to jedne z najpopularniejszych i najbardziej tradycyjnych prezentów wręczanych na ślub. Może jednak lepiej będzie z nich zrezygnować na rzecz kilku kuponów totolotka, które mogą uczynić z nowożeńców przyszłych milionerów. Dodatkowo super prezentem będzie miś lub inna zabawka, którą zawsze można przekazać na dom dziecka.

U progu nowej ścieżki życiowej nowożeńcy zapewne są w momencie urządzania wspólnego gniazdka. Zatem podaruj młodej parze voucher na wyposażenie domu lub mieszkania. Może to być karta podarunkowa na sprzęt AGD lub meble, oni sami zdecydują, co im najbardziej potrzebne i dokonają właściwego wyboru.

Organizacja ślubu i wesela są niezwykle stresujące. Zamiast głowić się nad tym, co sprezentować młodej parze, może warto pomóc im w zaplanowaniu całej imprezy perfekcyjnie i zaoszczędzić sporo nerwów. Nie umiesz, albo nie wiesz jak organizuje się ślub? To żaden problem, wystarczy, że pokusisz się o voucher na usługi ślubne i problem z głowy. Przyszli nowożeńcy odetchną z ulgą i będą ci dozgonnie wdzięczni.

Możesz też zebrać najbliższych przyjaciół i złożyć się na voucher, który będzie wspaniałym prezentem na ślub cywilny i pozwoli młodej parze spędzić niezapomniane chwile w cudownym miejscu. Gift na pewno mile ich zaskoczy, a ty wraz ze znajomymi będziecie mieć satysfakcję z właściwie wydanych pieniędzy.

To dziś już standard, że pan młody ma wieczór kawalerski, a przyszła małżonka, panieński. Ale przecież te dwie imprezy można połączyć i bawić się razem do białego rana, oczywiście nie dzień przed ślubem, ale najlepiej tydzień. W okresie wiosenno-zimowym taką imprezę najlepiej zorganizować na świeżym powietrzu, może jakiś grill nad jeziorem, albo wypad nad morze. W okresie jesienno-zimowym idealne będzie ognisko połączone z kuligiem lub impreza w górskiej chatce. Taki prezent na wesele czy ślub na pewno pozostanie w pamięci nowożeńców na długie lata.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad prezentem, a po głowie wciąż plątają ci się kwiaty i gotówka w kopercie, zapomnij o tym. Zafunduj młodym ekstremalne wrażenia i stu procentowe podwyższenie poziomu adrenaliny w postaci niezapomnianych przeżyć. Skok ze spadochronem, na bungee, lot motolotnią, balonem, szybka jazda samochodem rajdowym lub nauka driftingu. Wybierz coś odpowiedniego. Jeśli masz wątpliwości, po prostu podpytaj przyszłych nowożeńców delikatnie tuż przed ślubem.

Cokolwiek wybierzesz, co kupić na ślub cywilny, kościelny czy wesele nie trzymaj się kurczowo tradycji. Podaruj to, co podpowiada ci serducho i wyobraźnia.

Zapisz się do newslettera