Sesja zdjęciowa

zdradzamy pomysł na fajne prezenty fotograficzne

zobacz co kupić na fotoprezent

 

Dalej nie wiesz, co kupić na prezent dla bliskich?

Sprawdź jeszcze kilka pomysłów na fotoprezenty

Czy zauważyłeś, że mimo postępu technologicznego, zdjęcia wręcz zyskują na wartości? Sesje ślubne konieczne oprawiane są w ozdobne albumy, sesje dziecięce dają efekt w postaci płótna na ścianie. Ludzie kochają otaczać się elementami, które wzbudzają w nich dobre emocje i wspomnienia. Myli się ten, kto uważa, że kubek z wizerunkiem dziecka, wnuczki czy wnuka odszedł do lamusa. Jest zupełnie odwrotnie. Modne minimalistyczne wnętrza wykreśliły z aranżacji ramki naścienne, dlatego szukamy alternatywnego rozwiązania. Jeśli więc szukać pomysłu na prezent, koniecznie sprawdź prezenty fotograficzne!

Fotoprezenty przeżywają swoją druga młodość, jednak w nieco odmienionej formie. Teraz foto prezent to nie tylko album rodzinny czy koszulka z nadrukiem. Breloczki, poduszki i królujące kubki, które dopiero po wypełnieniu gorącym płynem ukazują schowaną fotografię coraz częściej pojawiają się na naszych biurkach w pracy, w delegacji i innych wyjazdach służbowych. Cały szkopuł jednak w tym, że aby taki prezent nie zajął zaszczytnego numeru jeden na liście kiczu, musimy zastosować pewien trik. Ten trik nazywa się voucher. Karta podarunkowa na fotoprezenty stanowi gwarancję, że powstanie fantastyczna przygoda podczas pozowania do aparatu na romantycznej sesji zdjęciowej!

 

Szukasz pomysłu na foto prezent?

Sprawdź nasze inspiracje!

Nie ma nic prostszego niż zamówienia vouchera na prezenty fotograficzne. W naszej ofercie znajdziesz mnogość możliwości od najmniejszych bibelotów po całkiem sporych rozmiarów płótna naścienne. Wystarczy wybrać miejsce i określić o jaki rodzaj usługi nam chodzi, by sprecyzować wyniki i gotowe. Kartę podarunkową wydrukujemy w kilka chwil. Oryginalny prezent gotowy!

Romantyczna sesja zdjęciowa dla Twoich rodziców? Rocznica ślubu to idealna okazja, by ich uczucia odżyły jak podczas dnia ślubu! Znajomym urodziło się dziecko? Sesja noworodkowa i album na zdjęcia to wspaniały pomysł na prezent dla bobasa! A może też coś dla Ciebie? Zrób sobie prezent w postaci sesji zdjęciowej dedykowanej tylko dla…Twojego chłopaka! I czyż fotoprezenty nie potrafią uszczęśliwiać?

Bliskość osób, które kochamy jest nieodzownym pragnieniem każdego z nas. W trudnych chwilach samotności, pomóc mogą nam fotografie – zwłaszcza takie, przy których robieniu powstał szereg pozytywnych emocji. Wspólna sesja narzeczeńska, z okazji rocznicy ślubu albo narodzin dziecka, to pamiątka, która chwyta za serce.

Fotoprezenty są bardzo powszechne. Niestety bardzo łatwo jest wybrać kicz, który nie tylko będzie nietrafionym prezentem i wyląduje w koszu, ale przyniesie chwilę konsternacji nad własnym podarunkiem. Aby foto prezent w pełni zadowolił oczekiwania, powinien być dedykowany. Czy łatwiej o coś bardziej spersonalizowanego jak voucher? Nie ryzykuj i wybierz kartę podarunkową!

Zapisz się do newslettera