Romantycznie nie znaczy drogo

Miłość z definicji nie ma swojej ceny. Nie można jej kupić. Z romantyzmem bywa różnie, ale czasem wystarczy szczere uczucie i mnóstwo dobrych chęci po to, by romantyczny wieczór we dwoje przebiegał jak najbardziej zgodnie z oczekiwaniami i marzeniami, niezależnie od tego, czy to Wasze pierwsze spotkanie, czy jesteście parą od kilkunastu dobrych lat.

Ważne są codzienne gesty i drobne prezenty dla ukochanej czy ukochanego wręczane bez szczególnej okazji, takie jak karteczki miłosne przyklejane rano na lustrze w łazience, pyszne kanapki pięknie zapakowane do pracy czy romantyczny SMS na dzień dobry lub na dobranoc. Im bardziej pomysłowo, tym lepiej.

Zwykły romantyczny spacer nie jest przejawem braku wyobraźni, nie oznacza, że starający się o względy ukochanej facet nie traktuje znajomości serio. A dla dziewczyny nie powinien to być powód do obrażania się. Szczególnie, kiedy uda wam się przy okazji zobaczyć wyjątkowo piękny zachód słońca lub na moście z kłódkami zostawić własną jako znak Waszego uczucia.

Z kolei ludzie zalatani i zajęci w codziennym pędzie mogą nie zawsze mieć czas na takie może nieco staroświeckie metody. Prosta alternatywa, kupon miłosny zrobiony własnoręcznie lub wydrukowany ze wzoru, ofiarowany ukochanej jako prezent bez okazji, to oznaka uczucia i przywiązania. Na takim kuponie można wpisać dowolny pomysł na romantyczny prezent, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy – wspólne domowe SPA, romantyczny piknik, naukę tańca przy nastrojowej muzyce czy wyjście do kina, podczas którego obejrzycie romantyczny film. Ciekawych pomysłów na prezent jest naprawdę wiele – trzeba tylko podejść do tematu kreatywnie i nie bać się wyrażać swoich uczuć.

Romantycznie_nie_drogo_1_1x1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera