Romantyczny prezent dla niej i dla niego

Szukasz prezentu dla ludzi, którzy tworzą naprawdę udany związek? Może zbliża się rocznica Twoich rodziców lub wybierasz się na ślub koleżanki, albo chcesz sprawić prezent swojemu chłopakowi i przy okazji spędzić z nim niezapomniany czas? Jeśli ma to być prezent dla dwojga, to zainspiruj się propozycjami, które przygotował zespół Podaruj Kartę i wybierz odpowiedni prezent dla zakochanych.


Coś specjalnego

Jeśli o i ona nie widzą poza sobą świata, to warto podarować im chwile, które spędzą tylko we dwoje. Najlepiej by zaznali relaksu, którego nigdy wcześniej nie doświadczyli, a taką przyjemność gwarantuje kąpiel w piwie lub winie lub też 2,5 godzinny pobyt w SPA. Wspólnie spędzony czas i relaksujące zabiegi to marzenie każdej pary. Nie ma nic lepszego niż wspólne celebrowanie wolnego czasu i podsycanie żaru uczucia.

Niezapomniany pobyt w SPA
Chcesz podarować parze zakochanych odrobinę luksusu, by oboje mogli uciec z szarej rzeczywistości w świat relaksujących zabiegów, które sprawią, że wrócą pełni nowych sił? Najlepszym pomysłem będzie podarowanie im vouchera na pobyt w spa, który będzie czasem tylko dla nich, czasem w którym mogą porzucić wszelkie troski związane z codziennymi obowiązkami domowymi czy służbowymi. Weekend poza domem i profesjonalne zabiegi sprawią, że partnerzy będą mieli okazję odpocząć, swobodnie porozmawiać i bez patrzenia na zegarek czy telefon służbowy cieszyć się swoją bliskością.

Nasze propozycje

Miłość ukryta w kadrze
Mówią, że miłości nie można zobaczyć, jednak są pewne „tajne znaki”. które świadczą o sile uczucia pomiędzy dwojgiem ludzi. Niech sesja zdjęciowa dedykowana zakochanym sprawi, że każdy kto spojrzy na zdjęcie, pomyśli o tym, że to właśnie miłość!

Nasze propozycje

Kolacja we dwoje
Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna rozmowa przy dobrej kolacji, w romantycznej scenerii. Podaruj zakochanym ten niezwykły czas i spraw by przekonali się, że prawdą jest powiedzenie: „Przez żołądek do serca”.

Nasze propozycje

Film? Tylko w domowym zaciszu
Każdy lubi od czasu do czasu wyjść do kina, ale jednak nie ma tam prywatności, która pozwoli na romantyczny seans pod ciepłym kocem z ukochaną osobą. Jeśli chcesz podarować bliskim możliwość oglądania filmów naprawdę dobrej jakości , podaruj im laptop, dzięki któremu poczują się jak w kinie, pozostając we własnych czterech ścianach.

Jan Twardowski pisał że miłość trzeba pielęgnować jak dziecko. Aby się nie zaziębiła, nie zwariowała, nie wyleciała przez okno. Jeśli chcesz sprawić by dwoje zakochanych ludzi miało kolejną okazję by zatroszczyć się o łączące ich uczucie i pokazać sobie jak bardzo są dla siebie ważni, to podaruj im prezenty, które rekomenduje Podaruj kartę. Zatem miłość niech zwycięża!

romantyczny-prezent-dla-niej-niego_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera