Sprawdzone pomysły na fit prezent

Twoja przyjaciółka marzy o tym by mieć idealną figurę? Widzisz ile wysiłku kosztuje ją trzymanie się rygorystycznych diet i liczenie kalorii? Jednak sama dieta nie wystarczy, trzeba postawić na ruch. Pomóż jej w walce o zdrowie i dobre samopoczucie i podaruj jej voucher, który mobilizująco wpłynie na jej motywację do ćwiczeń i sprawi, że już niedługo będzie mogła cieszyć się z wymarzonego celu jakim jest piękna i smukła sylwetka.

Walcz o siebie
Najważniejszą rzeczą, która pomaga nam wytrwać jest tak naprawdę motywacja. Nie oszukujmy się, w domu trudno ćwiczyć regularnie dlatego podaruj swojej przyjaciółce prezent dzięki, który będzie odpowiedzią na każdą wymówkę. Jest nim voucher na pakiet fitness, który pozwoli ćwiczyć na siłowni lub wyjazd na obóz sportowy z grupą znajomych. Niech zawalczy o siebie!


Silna i niezależna

Twoja przyjaciółka należy do tych kobiet, które boją się same wracać po zmroku? Spraw by zawsze czuła się bezpieczna a przy okazji poprawiła swoją wydolność i kondycję. Podaruj jej voucher, dzięki któremu pozna tajniki sztuki walk takich jak boks, zapasy czy sparingi.

Pod okiem trenera
A może Twoja przyjaciółka potrzebuje wsparcia drugiej osoby, która zaprezentuje ćwiczenia i będzie czuwać nad ich prawidłowym wykonaniem? Podaruj jej więc voucher na treningi, podczas których nieocenioną pomocą okaże się wykwalifikowany trener lub zaproś na trening elektrostymulacji mięśniowej dzięki, której szybko i bez nadmiernego wysiłku spali zbędną tkankę tłuszczową.

W zdrowym ciele zdrowy duch. Tak wiele prawdy jest w tej ludowej mądrości, bo przecież gdy dobrze czujemy się w swoim ciele łatwiej nam się żyje i funkcjonuje, prawda? Podnieść jakość i komfort życia bliskiej Ci osobie i spraw by szybko osiągnęła zamierzoną sylwetkę, ale też by była sprawniejsza i zdrowsza. Z pewnością pomogą w tym vouchery, które rekomenduje Podaruj Kartę.

fit-prezent_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera