Święta pełne radości – sprawdzone pomysły na prezent

Święta to czas ładowania baterii, radości z tego, że w końcu możemy zobaczyć swoich bliskich i usiąść z nimi przy jednym stole. Jest to też czas dawania, a prezenty, które znajdujemy pod choinką mają nie tylko wymiar materialny, ale są też wyrazem tego jak wiele dla siebie znaczymy. Dlatego warto sporo wcześniej pomyśleć na spokojnie nad upominkiem, by w ferworze świątecznych przygotowań nikt z naszych domowników nie czuł się pominięty. Jeśli szukasz inspiracji i zastanawiasz się co w tym roku bliska Ci osoba chciałaby otrzymać pod choinką, postaw na cieszące się olbrzymią popularnością vouchery od Podaruj Kartę. Ten prezent pozwoli na to by osoba obdarowana mogła skorzystać z vouchera w najlepszym dla siebie czasie. Jednym słowem; pełna wolność! Wybierz więc prezent, który będzie odpowiadał jej potrzebom i ciesz się świątecznym czasem.

Nowy wymiar relaksu
Jeśli szukasz prezentu dla naprawdę przemęczonej i zestresowanej osoby, dobrym pomysłem będzie wręczenie zaproszenia na sesję floatigu. Floating to specjalna dźwiękoszczelna kapsuła, która pozwala na odcięcie się od ponad 90% bodźców z otoczenia. Całość wypełniona jest roztworem soli EPSOM, która ma podobne właściwości do tej z Morza Martwego i działa detoksykacyjnie, poprawiając odporność organizmu. Podczas sesji ciało unosi się na wodzie dzięki czemu możliwe jest pełne odprężenie, a zdumiewające efekty są widoczne już po jednym zabiegu.

Wróć do formy po Świętach
Święta wiążą się z tym, że na naszym stole jest pełno smakołyków, a stoły dosłownie uginają się pod ciężarem wymyślnych potraw. A przecież każdej trzeba spróbować. Wtedy łatwiej nam zapomnieć o diecie i chętnie wyciągnęlibyśmy baterie z łazienkowej wagi, by tylko nie zderzyć się z bolesną prawdą. A przecież święta miną, a kilogramy zostaną. Dlatego chcąc sprawić, by bliska Twojemu sercu kobieta szybko wróciła do formy po świętach, podaruj jej voucher, który przekona ją o tym, że ćwiczenia wcale nie muszą być katorgą. Dzięki fitnessowi, zajęciom w szkole tańca lub ćwiczeniom na trampolinach w przyjemny sposób pozbędzie się zbędnych kalorii.

Nasze propozycje

Spełnij dziecięce sny
Pokaż swojemu dziecku, że marzenia spełniają się szczególnie w święta i spraw, by jego talent ujrzał światło dzienne. Niech w końcu przekona się na własnej skórze jak wygląda profesjonalne studio nagraniowe, stanie przed mikrofonem i nagra swoją ulubioną piosenkę lub autorski audiobook. Zobaczysz, że zapamięta ten czas do końca życia. Śpieszmy się spełniać dziecięce marzenia – tak szybko dorastają!

Nasze propozycje

Spraw, by dla bliskich Ci osób tegoroczne prezenty były trafione i by wywołały szczerą radość w ich sercach. Święta są przecież raz w roku, dlatego warto uczynić wszystko by dały nam siłę na cały rok. A więc wybierz najlepsze voucherowe prezenty dla swoich najbliższych i świętuj ten wyjątkowy czas.

wieta-pelne-radosci-sprawdzone-pomysly-na-prezent_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera